Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Sensation vs. Samsung...

HTC Sensation vs. Samsung Galaxy S2?

Figyelt kérdés
Melyiket es miert?Es lecci par mondatot irjatok ne csak 2-3 szot!Elore is koszonom!
2011. dec. 3. 13:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mr. Samsung, ha a Sense gyerekeknek való, akkor miért vezet a sajátos Android felület versenyében toronymagasan? Egyébként meg nem a háta a lényeg. Nem elég, hogy a kijelző csupa maszat, még a körülötte léve komplett első rész is gyűjti mint koldus az alamizsnát.
2011. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is Mr HTC-zhetnék, de elég gyerekes ez tőled. Bár jobbra nem lehet számítani. Nem említettem, hogy gyerekeknek való, hanem azt írtam, hogy gyerekes. Nem ugyanaz.

Az a baj, hogy ők a csicsázásra mentek inkább. Amúgy mi az egyedi benne? A Csúszka? Vagy az alsó rész? Mert másban nem külömbözik a többitől nagyon. Nem a háttér miatt veszem meg a telefont, hanem a tudása miatt. Nem lehetséges, hogy érintős telefonról van szó? Mert ha nem fogdosod össze, akkor nem lesz maszatos.. Esetleg kezet is lehet, hogy kéne mosni, mielőtt összemaszatolod. Amúgy meg ha jobban megnéznéd, akkor látnád, hogy üveg van rajta, s az egész elején a telefonnak. Ha összefogdosod a többi részét, akkor meglátszik, mert nem festett műanyag. Amúgy meg használat közben nem látszik az ujjlenyomat. Meg ki olyan hülye, hogy azért nem vesz meg 1 telefont, mert meglátszik az ujjlenyomata rajta..

2011. dec. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!