Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Sensation vs. Samsung...

HTC Sensation vs. Samsung Galaxy S2?

Figyelt kérdés
Melyiket es miert?Es lecci par mondatot irjatok ne csak 2-3 szot!Elore is koszonom!
2011. dec. 3. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
CPU és grafikus teljesítményben egyértelműen Galaxy S2, anyaghasználat és build quality szempontból Sensation.
2011. dec. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Összességében pedig szintén a Sensation!
2011. dec. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A galaxy s2-ben 2db 1.2ghz-es proci van es a sensationban is akkor miert jobb teljesitemnyben az sgs2?
2011. dec. 3. 13:28
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért? A HTC nem egy Samsung szintű gyártó, nem gyártja halomra a készülékeket, elérve ezzel azt, hogy fél év múlva nulla értéke lesz. Az S2 olcsó műanyag, gyűjti az ujjlenyomatokat, optimalizálatlan a rendszere, vékony, ezáltal túlságosan melegszik, stb. A HTC Sensation viszont szenzációs, mint a neve is sugallja. Egybemart fémház, hátborzongató minőségérzetet kelt. A Sense felület valami fenomenális. A HTC az a gyártó, aki bizony nagyon tud minőségben gazdag készüléket gyártani mind kívül, mind belül.
2011. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"A galaxy s2-ben 2db 1.2ghz-es proci van es a sensationban is akkor miert jobb teljesitemnyben az sgs2?"


Mert a Sensation-ben Snapdragon ketyeg, az SGS2-ben pedig Exynos, a jelenlegi legjobb GPU-val.

2011. dec. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
főleg h az sgs2 lefagy állandóan mer egy rakás szar.
2011. dec. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, nekem 3 hónapja van ez a rakás szar és még nem észleltem jelentősebb lassulást sem, nemhogy fagyást.
2011. dec. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem is HTC-m van, de bírom ezeket a gyökereket, akik egyből jönnek szarozni a Samsungot :)

Szánalmas.

2011. dec. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is használom ezt a rakás szart, s nincs vele semmi bajom, nem fagyott. Miért, tud? :D

Akkor xarozzátok a Razr R-t is, mert az vékonyabb.

De furcsa, hogy az árukat legjobban a Samsungok tartsák. De ők legalább tudnak árazni. Az a gagyi műanyag mennyire látszik, hogy gyűjti az ujjlenyomatokat? A hátulján van a hangszóró körül 1 rész, ahol meglátszik az ujjlenyomat, de furcsa, hogy azt ki nézi..?

Ha optimalizálatlan a rendszere, akkor miért volt sokáig a legjobb készülék?? Lehet, hogy összekevered az LG-vel.

Minden telefon melegszik ennyire, csak vastagabb. De legalább télen nem kell kesztyű. Hiába vas valami, ha a teljesítménye lentebb van. Az SGS2 is minőségi érzést kelt, hiába mondják, hogy nem. A Sense szerintem gyerekeknek való inkább.

2011. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Aki szerint szar az SGS2, az egyszerűen elfogult, vagy hülye.

Többszáz szakértő szerint a világ egyik legjobb telefonja még mindig.

[link]


Én nem azt mondom, hogy jobb mint a Sensation, vagy, hogy nincsenek hátrányai a Samsungnak. Szerintem kiváló készülék mindkettő.

De, hogy az SGS2 szar, az igen erős túlzás.

2011. dec. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!