Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Orange Monte Carlo jó mobil?

Az Orange Monte Carlo jó mobil?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?
2011. nov. 29. 14:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem az lényegében a ZTE Skate, ami egy igencsak jó cucc. Főleg ár/érték arányban.
2011. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

igen ez a zte skate és tényleg nem rossz mobil,csak az miatt aggódom,hogy nem e lassú mivel nincs benne

1ghz-es processor.

2011. nov. 29. 15:23
 3/14 hurikan23 ***** válasza:
100%
Ha 1 ghz-es telót akarsz olcsón akkor xperia mini (az új nem az x10) vagy SE Live with walkman-t válaszd.
2011. nov. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Viszont ha élvezni is akarod az okostelefon adta előnyöket (Játékok, internet böngészés), akkor a Skate a te barátod, mert a kijelzője brutál nagy. A SE Mini nagyon pici, a Live With Walkman határeset.
2011. nov. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 hurikan23 ***** válasza:

"Viszont ha élvezni is akarod az okostelefon adta előnyöket (Játékok, internet böngészés), akkor a Skate a te barátod, mert a kijelzője brutál nagy."


Ebbe azért az is beletartozik, hogy egy armv6-os processzor van hozzá ami miatt sok játék nem fog rajta normálisan futni. Ha már internet, akkor a flash player-ről is lemondhatsz, mert nem lesz rá normális. Ami van azzal nem lehet pl. az indavideón normálisan videót nézni, de akinek elég a képregény...


Szvsz ezt a mobil-t alaposan elcseszte a zte, elég lett volna egy 3.7 környéki kijelző és egy armv7-es proci és ez lenne ma a legjobb vétel. Az armv6 miatt nem lesz rá pl. 4.0-ás android se...


Ez már nem az az időszak amikor a zte blade olyan telókkal volt hasonló árkategóriában, mint pl. az X8...


Így inkább egy SE Live with walkman, 42k-ért sokkal jobban megéri hosszabb távra, de még egy Motorola Defy is...

2011. dec. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 hurikan23 ***** válasza:

Ja és volt szerencsém kipróbálni, ha már szóba hoztad azt, hogy élvezni az okostelefonok előnyeit...


Brutálisan képes belassulni, ha már 10-20 appnál többet felraksz rá. Persze itt nem párszáz kilobyte-os appokról van szó. Egy skype alaposan megizzasztja pl.

2011. dec. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hurikan23!


Oké, igazad van, a procija lehetne jobb is. Viszont az említettek közül még mindig ezt választanám, a többi nagyon picike.... Én a Live Walkman-t próbáltam. Tényleg hasít mint az állat. A kis felbontású kijelző meg az erős proci viszi, viszont a kijelzője nekem határeset. Az SE mini viszont szerintem egyenesen használhatatlan, mint okosteló.


A Defy egyébként még jó ötlet, mondjuk az picit drágább.

2011. dec. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 hurikan23 ***** válasza:

"Az SE mini viszont szerintem egyenesen használhatatlan, mint okosteló."


Még jó, hogy csak szerinted... A mobilarena fórumain senkitől nem láttam ilyen hozzászólást, de a többi magyar fórumon se. Ahogy nézem, csak itt, a gyakorin lovagol mindenki a mini kijelzőméretén.

2011. dec. 2. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
SE Xperia Mini Prot vegyél
2011. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

az xperia mini pro-n is gondolkozok,de engem is az zavar,hogy kissebb a kijelzo mint a tobbi okostelefoné.

Visznt a mini-nek ez az egyetlen rossz tulajdonsága úgyhogy valószínuleg ezt veszem.


És a Samsung galaxi Ace-rol mi a véleményetek?Jobb mint a mini meg a zte?

2011. dec. 2. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!