Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy mobil szolgáltatásnál...

Ha egy mobil szolgáltatásnál hüségnyilatkozat van, arra jó a netes opció is?

Figyelt kérdés
Mmint nekem csak net kell telóra,avgy kell hozzá percdijas izé is?Köszi
2011. nov. 26. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:

A hűség nem mindegy hogy mire van.

A díjcsomagra, vagy a szolgáltatás igénybevételére?

Olvasd el a szerződésed vagy hívd fel a szolgáltatód.

2011. nov. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Még nem vettem emg..Erre gondoltam,a legutolsó opcióra

[link]

2011. nov. 26. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Díjcsomagot mindenképp kell kötnöd. Az utolsó esetnél csak hűségidő van, tarifahűség nincs. Vagyis 2 évig nem bonthatod fel a szerződést viszont olyan díjcsomagra válthatsz át amilyenre akarsz. Netet meg köthetsz a választott csomag mellé. Az úgy önmagában nem fog menni, hogy csak netes csomagot kérsz. Maximum megveszed dominócsomagban aztán nézel még valamilyen mobilnetet amit laptophoz/számítógéphez ajánlanak és azt is kötsz. Aztán annak a kártyáját használod a telefonba. Telefonálni nem fogsz tudni vele, meg téged se lehet azon elérni de legalább netezni lehet majd. Viszont azt nem értem, hogy akkor így minek telefon.
2011. nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ipod touchba krátyát se lehet rakni szoval 3g hdspa meg ilyenek ..tabletek meg túl nagyok
2011. nov. 26. 15:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!