Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri most...

Szerintetek megéri most samsung galaxy s-t venni (tovább lent)?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már elég régi de akkor olyan jól megcsinálták hogy még mindig bőven megállja a helyét és most ahogy körülnéztem nagyon kedvező az ára.És van rá hivatalos android frissítés mert a 2.1 már elég elavult..de szerintem még azzal együtt is jó.esetleg ha a szüleim nem vennék meg újonnan szerintetek megéri használtan is(csak egy pár hónaposra gondoltam azért lestrapáltat nem vennék..)
2011. nov. 23. 19:38
 1/2 anonim válasza:

Szerintem eléggé megéri megvenni Haveromnak olyanja van többször kibpróbáltam és elggé tetszetős!

SZerintem jó választás :)

2011. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:) esetleg ha olyan árban(maximum 75 de inkább olcsóbb) tudtok még ajánlani jobbat vagy valami akkor írjatok..most néztem a galaxy w-t hát paraméterekre valamivel jobb de szerintem bűn ronda..nem a külső számít de az..
2011. nov. 23. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!