Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola DEFY CM7.1-11 hiba?

Motorola DEFY CM7.1-11 hiba?

Figyelt kérdés
Felraktam a DEFY-omra most a CM7.1-11et (Ez a novemberi teljes verzió, se nem nightly se nem RC) és nem akar bekapcsolni a telefonom. Pár perce az új Motorola logót látom a kijelzőn és villognak alul a gombok. Mit tegyek?
2011. nov. 22. 19:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam kivenni az akksit, semmi...
2011. nov. 22. 19:49
 2/7 A kérdező kommentje:
Csinálok egy biztonsági mentést majd kiflashelem. Van jobb ötlet...?
2011. nov. 22. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha előfordul ilyen probléma, kérdezés nélkül újra kell tenni a romot.
2011. nov. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mármint újra Install zip from SD Card? Próbáltam már... Most próbálom megint, nem a flasht kezdtem el hanem azt.
2011. nov. 22. 20:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Mármint újra Install zip from SD Card?


Ja

2011. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

ha én találnám szembe magam ilyen problémával, nem szaladnék egyből a 2.2-eshez, hanem az akksi kivételt követően, a recovery-ben nyomnék a wipe cache után egy wipe data-t is, az advanced-ben pedig egy Dalvik cache-t, majd ezt követően felraknék egy másik CM 7.1-et (stable-t, vagy egy Nightly-t)

Hogyan...?

Kiveszed az SD-t a Defy-ből, berakod egy bővítőbe, azt pedig egy kártyaolvasóba és rátöltesz egy másik CM 7.1-et


Elvesznének ugyan az adataid, de gondolom ROM-csere előtt mindig csinálsz előtte egy full backup-ot...

2011. nov. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nana, előbb próbáld azt, hogy: kiveszed az akksit 1-2 percre, utána recovery mód, wipe cache partition, advanced->wipe dalvik cache, install zip, reboot. Nekem kb. 4-5 percig "villogott", de aztán továbbment. Ha nagyon sokáig fagy, akkor megint vedd ki az akksit és rebootold.
2011. nov. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!