Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N8at megéri megvenni?

Nokia N8at megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki hogy elég jó áron hozzá tudnék jutni egy használt n8-nak. Pontos árat még nem tudok de jóval ár alatt. Megéri megvenni? Mennyire jó típus? Tapasztalatok?
2011. nov. 21. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Megéri, mert nagyon (de tényleg nagyon) jó!
2011. nov. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem!

rossz symbyanos!

egy androidos sokkal jobb!

pl galaxy s ace

2011. nov. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha nem fontos hogy fejlődő képes legyen meg frissítések meg ilyenek akkor jah. Da ha fontos a naprakészség akkor androidosat vegyél, pl se xperia ray vagy neo vagy arc.

A symbyan teljesen el avult. Ezt a Nokia is kijelentette ezért nem is szándékozzák frissíteni.

2011. nov. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ablablabla....Szar a Nokia...olyat nevegyééééél, mer elromlik.....úúúúúúúúúúúú.......

A 2. válaszoló valami android fan.....NA pont a Galaxy Ace, az ami nem jobb, mint az n8.

Az n8 egy igen jól összerakott telefon, na meg frissíthető egy ideje Symbian Annára, a úgy meg baromi jó lett. Tetszik nagyon, a kamerán még jobban húztak, így már az SE Arc(S) kameráját végleg helyben hagyta, tele van újdonságokkal....nagyon jó most az új Symbian....na meg nemsokára jön a Belle frissítés...jövőre meg még egy Symbian és utána meg jön a Windows (!!!) az ezekre optimalizált változattal. és még-még még... mindig tömik frissítéssel és támogatják, szóval az n8 egy mérföldkő az 5800 után a Nokiának.

A zenelejátszó is jó, egy jó fülessel meg aztán muzsikál az embere füleibe rendesen. A wifi...mint az összes Nokiában....k*va jó....baromi erős. alapból van benne 16 GB tárhely, HDMI csatlakozó,igyen, full ingyenes navigációt adnak öreökre, grafikus proci, de arra az arm11-es 720 MHZ-esre nem lennék büszke, mert az 500 Nokiában is az ketyeg és az már 1GHz-en.

Szerintem szép is az az n8. Húgomnak van olyan pinkbe...én lefrissítettem neki, mert megkért rá és fúúúúúú....besza-behu...Így kellett volna már alapból kiadni ezt a telót...nagyon kafa lett. Ha most választhatnék, és olyat nem vehetnék ami most van, akkor N8!!

Én bátran ajánlom. Üdv, egy SE Play tulajdonos. :)

2011. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!