Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Gio-ra lesz Ice Cream...

Galaxy Gio-ra lesz Ice Cream Sandwich (ICS)?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 20:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Mert nem lett hűdenagyobb a 4.0-s droid, mint a 2.3 sokkal."


fingod sincs az ics-ről...


Erősen támaszkodik a rendszer az armv7 procikban lévő hardveres gyorsításra többek közt...

Felrakhatod a főzött romot, de pl ha marketről majd letöltesz egy 4.0-ra készült appot, ami ezt kihasználja, akkor majd nézel...

2011. dec. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"Én nem értem, hogy miért kell a kijelzőn lovagolni, mert ezzel te is azt teszed."


Én se értem... Nézz körül nyugodtan itt a gyakorin a kérdések között, keress olyan telókat amik hasonlóan 3 collosak, mint a 2 új xperia mini és persze nem SE.


Ünnepélyes keretek között tökön szúrom magam, ha találsz olyan választ ahol bárki is azzal foglakozott volna, hogy mekkora a kijelző... (pl. Optimus ME, GT540 - ennél max azzal, hogy rezisztív a kijelző - )...

2011. dec. 14. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
le kell szedni egy ics alapú romot és kész én az ace re is leszedtem
2012. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy leszedsz egy ics alapú romot az ace-ben és a gio-ban lévő armv6-os processzoron nem fog menni az ics-ben lévő hardveres támogatás és még sok minden más...
2012. jan. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Nekem most is ics van a giomon bár a kamera nem működik, de ettől eltekintve megérte felrakni.Ha érdekel, írok róla utasítást.
2012. ápr. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

És ez olyan nagy dolog? Egy kib@szottan elavult X8-ra is van főzött ICS rom...


Mondjuk azt nem tudom mit fogsz kezdeni azzal, hogy a gio-ban nincs az armv6-os prociban hardveres támogatás hozzá...

2012. ápr. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!