Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Gio-ra lesz Ice Cream...

Galaxy Gio-ra lesz Ice Cream Sandwich (ICS)?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 20:55
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Hát ezt mondom hogy a 3 as kijelző mért kicsi sztem összekeveri az x10 minivel.. :D
2011. nov. 20. 22:20
 12/26 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem az 1 magos telókra felesleges lenne, mert az ICS leginkább arra lesz, hogy kihasználja.

Amúgy nekem most perpill az sgs2 kijelzője is kicsinek számít. S ahhoz viszonyítva nagyon kicsi a Mini-k.. :D

2011. nov. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

"Hát, szerintem az 1 magos telókra felesleges lenne,"


Hát azért nem mindegy milyen az az 1 magos teló, armv6-ra biztosan nem lesz, mint pl. a kérdésben írt Gio, de armv7-re már biztosan lesz. Csak az adott gyártótól fog függni, hogy kiadja-e rá.


A SE egyébként csinált már tesztet a 2011-es modelleken és nagyon jól fog rajta futni. Ezért is jelentették be ezt:


[link]

2011. nov. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

"Hát, szerintem az 1 magos telókra felesleges lenne"


Ez azért elég nagy hülyeség...

Ez alapján a mai androidos, leginkább az armv7-es telefonok úgy 90%-a nem kapná meg.

Kicsit vicces lenne, ha pl. az Xperia Arc és egy csomó hasonló 1 magos nem kapná meg...

2011. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

"Amúgy nekem most perpill az sgs2 kijelzője is kicsinek számít. S ahhoz viszonyítva nagyon kicsi a Mini-k.. :D"


Ahhoz viszonyítja minden bizonnyal, de nem értem miért mindenki az xperia miniken lovagol ezzel kapcsolatban, mintha csak a SE gyártana 3" vagy kicsivel nagyobb kijelzőket. Mert más gyártó telóinál nem nagyon látom, hogy ezzel foglalkozna bárki is.

2011. nov. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
2011. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Ez mi a tök ez a videó?


Nem az volt a kérdés, hogy a marketről lehet-e letölteni ICS launcher-t, hanem hogy a samsung kiadja-e rá a 4.0-t...


Ennyi erővel akkor x8-ra is van...

2011. dec. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

imike:

Én nem értem, hogy miért kell a kijelzőn lovagolni, mert ezzel te is azt teszed. Én csak annyit említettem, hogy az s2-m kijelzője után ha lenne 1 akármilyen 4.3"-nál kisebb kijelzőm, akkor az nekem kicsi lenne, szal nem értem, hogy mért vagy balf@sz..


"armv6-ra biztosan nem lesz"

Akkor mi az a főzött rom?


"de armv7-re már biztosan lesz."

Ha a Samun múlik, akkor csak az s2-re, meg az s plus-ra adják ki, mert ahogy hozzá állnak a dologhoz..

"Csak az adott gyártótól fog függni, hogy kiadja-e rá."

Akkor honnan veszed, hogy biztosan kijön rá? Igen, CM az tuti lesz rá.

Honnan tudod, hogy csinált tesztet? Mert nem lett hűdenagyobb a 4.0-s droid, mint a 2.3 sokkal.

2011. dec. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

"Én csak annyit említettem, hogy az s2-m kijelzője után ha lenne 1 akármilyen 4.3"-nál kisebb kijelzőm, akkor az nekem kicsi lenne"


Jól van fiam, ezt a telót akkor nem neked találták ki...


"Akkor mi az a főzött rom?"


Hivatalos biztos nem lesz, főzött romról egyelőre nem is tudok ami egyáltalán működik gio-n.


[link]


"Ha a Samun múlik, akkor csak az s2-re, meg az s plus-ra adják ki, mert ahogy hozzá állnak a dologhoz.."


Nem hozzáállás kérdése, az ace és a gio kissé gyenge telók, nem biztos, hogy megkockáztatják, hogy kiadják rá.

A galaxy s pedig már egy régi teló, elvileg már lejárt a 1.5 évig vállalt támogatásuk, de ha ilyen tempóban nyomják, lefog járni a 1.5 év a gio-ra és az ace-re is...


"Akkor honnan veszed, hogy biztosan kijön rá? Igen, CM az tuti lesz rá.

Honnan tudod, hogy csinált tesztet? Mert nem lett hűdenagyobb a 4.0-s droid, mint a 2.3 sokkal."


Most ez mi? A Sony Ericsson-ra vonatkozik? Ők már hónapokkal ezelőtt bejelentették, hogy lesz az összes 2011-es modelljükre...


Tudom, hogy csináltak tesztet. Nem sokkal a megjelenés után egy nyers 4.0-át kipróbáltak a legtöbb idei telón, azóta már gőzerővel fejlesztik és optimalizálják, legkésőbb márciusra ki is jön mindegyikre. (Elvileg januárban megjelenik a sony új 2 magos telója, azon már ics lesz alapból, utána a többi modell is megkapja)


[link]


Ez egy szeptemberi cikk, akkortájt a többi gyártó még nem is említette, hogy lesz-e egyáltalán 4.0 bármelyik telójukra.


De ezt már fentebb is linkelte valaki:


[link]

2011. dec. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"Akkor honnan veszed, hogy biztosan kijön rá?"


Olvasgass néha a gyakorin kívül más oldalakat is...

2011. dec. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!