Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki rendelt már az Ali Baba...

Ki rendelt már az Ali Baba Mobile LTD-től?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon olcsók a telefonok, hitelre is lehet venni, de előtte a felét bekell fizetni. Ki rendelt már tőlük? Bécsből hozzák a telefonokat.


2011. nov. 17. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
egyértelmű, hogy kamu, hagyd őket. Normális boltos raktáron lévő készletből dolgozik. Ennyi erővel te is meg tudod venni pl.: ebay.at-ről, már ha egyáltalán Bécsből hozzák, mert nem tudom hogy jutnak hozzá ott ilyen olcsón, plusz a behozatal sincs ingyen nekik gondolom.
2011. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ats válasza:

Én is néztem, de megtaláltam ezt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Hasonló....

2011. nov. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Huber Dániel válasza:
Én rendeltem tőlük egy nokia c7-et.Tegnapra ígérték a kiszállítást.Azóta nem reagálnak egy levelemre se.Ti tudtok bármilyen elérhetőséget róluk?vagy rendelt már valaki tőlük???
2012. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gyovaimate válasza:
Huber Dániel mi lett akkor a telefonnal, nem küldték??
2012. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!