Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4,4s-re legjobb app-ok?...

Iphone 4,4s-re legjobb app-ok? Kinek mik a kedvencei?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 21:57
 1/9 anonim válasza:
zombie lite
2011. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
instagram
2011. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Splice - ezzel vidot tudok vagni, zenet szerkeszteni ala.

Converter - ezzel atszamolni az eu mertekrendszert masikra

iHandy level - vizmertek (ez csak ugy)

flashlight - a vakubol elemlampat csinal

Flixster - uj filmek, dvd-n megjeleno filmek plusz bemutatok

SP lite - spanyol szavakat tanulgatni


De a kedvencek: Grand Tour, Star Walk, Geo Walk, Solar Walk, Cosmic (fizetosek ha jol emlexem) - csillagokkal, galaxisokkal, bolygokkal foglalkozo, tele Hubble fenykepekkel.

2011. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Star walk az egyik kedvencem , am én ink játékokat szoktam vásárolni mintpl. infinity blade , fruit ninja /puss in boots , nova 2 , minigore ...... ezek elég jók , de fizetősek
2011. nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
vásárolni? :O miért nem jailbreakeled?
2011. nov. 16. 17:14
 6/9 anonim ***** válasza:
garanciavesztés + nincs multiplayer , nekem ez elég nagy probléma , de 1 kérdés , ha kitudtad csengetni az a 120 000+ huf ot , akkor az a 300 forintot sokallod 1 játékért ? :D
2011. nov. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Bocsánat, de ezzel vitatkoznék!

Egyáltalán nincs garanciavesztés, restorolni kell szervíz előtt! Személyes tapasztalat, simán kicserélték...

A játékokban pedig ugyanúgy lehet multiplayerezni, gamecenter meg bármi más is megy jb esetén

Szerintem érdemes jb-elni

2011. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Garancia megmarad restoreval, multit nem tudom. Illetve sokszor 300 forintot nem szeretnék kifizetni. meg nem is csak 300, mivel töltöttem már drága játékokat is (10 dollár körüliek), pl. Infinity Blade. Szóval a sokszor 300 sokra megy :P
2011. nov. 17. 11:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Atari par napja adta ki az asteroid gunnert :)
2011. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!