Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb ezek közül?

Melyik a legjobb ezek közül?

Figyelt kérdés
Iphone 4, Samsung Galaxy SII, LG Optimus 3D
2011. nov. 12. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Legokosabb: második

Legjobb: első

2011. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, hogy érted hogy legjobb?
2011. nov. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából most vagyok vásárlás előtt és ez a három merült fel bennem
2011. nov. 12. 18:11
 4/9 anonim ***** válasza:
optimus 3d
2011. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mármint a három közül. Az LG messze elmarad a másik kettőtől. Ha van rá keret, akkor a 4S-t érdemesebb megvenni. Az S2-n eléggé optimalizált a rendszer és vannak hibái a 4 és 4S betonstabil rendszerével ellentétben. Egyetlen hátránya, hogy vigyázni kell rá, mert az üvegborítás könnyen törik, ha betonra esik.
2011. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*S2-n eléggé optimalizálatlan
2011. nov. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg arra is kell vigyázni hogy ne írj hülyeséget.Nekem van egy optimus 3d-ém és nem értem hogy érted azt hogy ,,elmaradott"de nekem még egyszer sem szart be.ha az oprendszerre gondolsz 2.2 frissíthető 3-asra.gyönyörű képeket készít és a 3d képek egyszerűen lenyűgözőek.gyors az internet és tökéletesen működnek az alkalmazások.neked is azt ajánlom hogy próbáld ki és csak az után pofázzál.
2011. nov. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy tudásban marad el.
2011. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ezek közül szerintem az iPhone 4 , ezért is vettem ezt pár hónapja , nekem nagyon bejött , nekem fontos volt , h ne faggyon a teló , amióta megvan , nem fagyott le a teló , imádom :D
2011. nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!