Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha galaxy note-ot szeretnék...

Ha galaxy note-ot szeretnék rendelni akkor a gsmline megbízható?

Figyelt kérdés
mert néztem a speedshop-ban és csak 7 ezerrel kerül többe mint a gsmline-on!
2011. nov. 15. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A GSMlne-nál 0 perces használtat kapsz, és az oldalon feltüntetett árban csak a telefon és a töltő szerepel meg 1 év bolti gari. Persze ha kicsit többet fizetsz akkor lesz hozzá minden meg rendes garancia is, de inkább a Speedshop. Teljesen új, nem szürkeimprotos készülékeket forgalmaznak és kapsz hozzá mindent.
2011. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm akkor ott veszem

és hallottam hogy a gsmline-ban vett termékekből jópár szodtverhibás lesz

2011. nov. 16. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a szoftverhibás dolog szerintem hülyeség. Azokon a telefonokon is ugyan az a szoftver van mint azokon amit nem a gsmline-nál árulnak. De a garanciális dolgok, meg a tartozékos dolgok miatt ilyen árkülönbség mellett tényleg nem érdemes 0 perces használt készüléket választani.
2011. nov. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát az enyém is szoftverhibás lett tehát nem hülyeség.Mi is a gsmline-nál vettük.
2012. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyetértek valami van a háttérben

mert a speedshopban vásárolt eddig sosem lett

2012. jan. 9. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!