Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintete egy t-mobile pulse...

Szerintete egy t-mobile pulse (tom nem nagy cuc me káracsonyra kaptam még 2 évvel ezzelött 80k huf-ért de ne mhasználtam me nem annyira tetszett ) elakarom adni evittem egy ilyen gsm garázsba és azt mondták h 10 k de 80k ról 10-ra elég karcsú?

Figyelt kérdés
én igy gondolm aki? ne mismeri annak leirom aföbb jellemzöit androidos, google támogatás,35. colos,3.2 mega pixel, wlan, bluetooth, gps, youtube alkalmazás, email,320x480 -as felbontás na szerintetek mennyiér?
2011. nov. 15. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyit ér.

Tele van az összes hirdetési felület eladó mobillal, irtózatos túlkínálat van, mindenki új telefont akar.

Ne várd hogy többet adjon érte, neki még el is kell passzolnia úgy hogy ne bukjon rajta.

2011. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

15k-ert mar aruljak a neten,ugyhogy boltostol10k-nal tobbet ne varj erte...

hirdesd meg,add el...

ennyi...

2011. nov. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi de am az a nagy h akihez bevittem csak még be se kapcsolta csak megnézzte h elejtetem-e vagy h mine állapotba van é kész csak ugy mondod vmit sztem me ha már mit tom mondjuk lehet h ujjonnan kapsz egy telot 10k-ért ak azt elasom hazsnáltan ak 10 k-ért mint mondjuk ha egy sokkal jobb telo most itt azt akaom kiemelni h EGY TELON AZT NÉZZI H MILYEN ÁLLAPOTBAN VAN NEM PEDIG H MIT UD PL. HA BEVINNÉK NEKI EGY IPHONE AK ARRA IS ZTMONDANÁÁ???
2011. nov. 16. 13:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem..

Gondold végig.

Ha valaki GSM boltban dolgozik, akkor szerinted nem ismeri a készülékeket? Mert nem most kezdte szerintem, s jó pár év alatt megtanulhatta, hogy melyik telefon mennyit érhet. Szóval, nem csak rá vágta, hanem tudta, hogy mit tud, s az árát is. A külsejét meg azért nézte, mert, ha dúrván el van cseszve, akkor nekik kell rákölteni, hogy kicseréljék a külsejét, ha meg teszik, meg olcsóbb lenne, ha csúnyább lenne az egész.

2011. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!