Iphone4 -em van és nemtudom használni. Segitetek? Valaki?
Figyelt kérdés
sziasztok. van egy iphone4-em.. ugy kaptam hogy teljesen nulla a műszaki tudásom,nemértek különösebben a telfonokhoz.
olyasmikre lennék kiváncsi mint pl.: ha a fömenügombot meg a lezárógombot egyszerre lenyomom akkor csinál egy képet a képernyőröl ( ez csak probálkozások után sikerült:D)
vagy bármi olyasmi,amit egy 14 éves lány magától nem tud:D
2011. nov. 9. 23:51
31/31 A kérdező kommentje:
kutlurált ember oda tud figyelni hogy ne dobálja a telefonját. és ha te minőség alatt csak annyit értesz,hogy ha leejted ne törjön össze akkor neked akármelyik ősrégi nokia is jolett volna,nemkellett volna ennyi pénzt feleslegesen kiadnod:-)
nem mellesleg volt már többször is olyan hogy a tesom leejtette a telefont,és nyugodj meg,semmi baja:)
2012. máj. 26. 15:42
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!