Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki ajánlana pár mobilkészü...

Valaki ajánlana pár mobilkészüléket?

Figyelt kérdés
Valami desing-os, jól kinéző zenetelefont szeretnék, szétcsúsztathatóst, max 40 ezerért.. 21/L
2009. máj. 4. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sony Ericsson W395

[link]

2009. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Lg shine
2009. máj. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy picivel dragabb de nagyon szep;Nokia 5610. NAgyton sokat tud !
2009. máj. 5. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Én nemvagyok egy mobilőrült meg ezek az ELDZSÍÍ SÁÁJN mobilok nem is kénének xD.Nemaz hogy szar hanem hogy nemtudnám kihasználni :D Elég nekem a W300i :D
2009. máj. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Szia! Szerintem Nokiát vegyél, nekem Nokia E71 van, nagyon szeretem, igaz nem csúsztathatós, de nagyon jól néz ki.

[link]

2009. máj. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A sony-k nem jók. Tudom mert ott dolgozom, ahol javítják és összeszerelik őket minőségellenőr pozícióban. És ugyebár ott sokmindent látok...
2009. máj. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
nekem LGKC550-em van és nagyon szeretem. 5 megapixeles kamera és a nagy képernnő láttán szerelem volt első látásra és az ára sem húzós. akciósan 20lepedő volt
2009. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

1. a sony ericsson nagyon jó telefon főleg a w300i.. nekem ilyen volt de elattuk 10.000 ft-ért. és most az

LG Shine KE970-t néztem ki magamnak.. sokat tud. igaz rádió nincs benne de nekem nem is kell és nem is drága. a tmobilnál 27.980 asszem...nah pá

2009. máj. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Üdv!

Nekem rengeteg telefonom volt már(kb50) hol jobbak hol kevésbé,de én a nokia-t v samsung-ot ajánlom. Miért is? A okia megbízható márka a telefonok gyorsak. Ha zene akkor nokia XM bármelyik megfelel nekem 5700 volt és 10pontot adok neki a symbian op rendszer miatt sokat tud,a hangja pedig gyönyörű és hangos! Most már 20-25 ért lehet találni egész szépeket(új 40E). Samsung pedig nagyon strapabíró nem fagy le soha,az aksi jó mindegyik samsung-nál! gyönyörű fényképeket csinálnak főleg az ujjak. Nekem D600-am volt és remek kis készülék volt. SonyE-t nem ajánlom a joystick-ja miatt. Mivel lány vagy a Samsung D900i is szóba jöhet(van belőle rózsaszín is:) és nem is drága újonnan 30-35 függetlenül. Remélem tudtam segíteni :) végül itt 1 link ahol kedvedre keresgélhetsz: [link]

2009. máj. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

szerintem a samsung telefonok nagyon rosszak, dehát ízlések és pofonok.. nekem volt és nagyot csalódtam, az aksija nem bírta sokáig néha magától kikapcsolt és telefonálásnál se lehetett a hangokat hallani. kicserélték és a másikkal isa ugyan ez volt..

viszont én is lány vagyok és a sony ericcsonokba még sose csalódtam. és abba is van olyan, ami nem joysticos. most LGm van, de ha visszacsinálhatnám inkább venném meg a sonyt drágábban

2009. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!