Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz, hogy van a T-mobile-nál...

Igaz, hogy van a T-mobile-nál olyan internetcsomag ami az androidos telefonokra ingyenes?

Figyelt kérdés
Ezt mondta az ismerősöm,de elég furán hangizk...A T-mobile honlapon nem találtam ilyet...
2011. okt. 21. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
LOL!? XD Dehogy van. Hogy lenne már?
2011. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Maximum szolgáltató és oprendszertől függetlenül tudsz netezni ingyen olyan telefonnal amivel tudod fogni a wifit. Ez is akkor ingyenes, ha más előfizetett és megosztott netjét csapolod a telóval.
2011. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Olyan van, hogyha nincs külön facebook alkalmazás a mobilodra, és simán a facebook mobil oldalát nézed a telefon böngészőjén keresztül, akkor azt tudod beírni hogy 0.facebook.com, és akkor az nem számít bele az adatforgalmadba. De ehhez is kell egy adatforgalom amibe nem számít bele, kvázi egy net előfizetés a telefonodra, ami pénzbe kerül.
2011. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ilyen még véletlenül sincs!


Esetleg olyan van, hogy az előfizetés (ami bármilyen telefonon használható) tartalmaz benne foglalt adatforgalmat, tehát van egy fix havidíj és abban van hívás, sms, internet, mobil tv. Ez a MédiaMánia.

2011. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
"NETROLL" Nincs ingyen de: 990ft a havidíj, 1GB és örök net! Örök net azt jelenti hogy ha túlléped az 1Gigát akkor nem kell fizetni minden megkezdett kilobyte-ér hanem csak korlátozzák a sebességet! Nekem ez van Androidhoz szerintem megéri!
2011. okt. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

utolsó!

Nem találtam ilyen díjcsomagot... Betudnád linkelni?

2011. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Telefonról vagyok! Ha gépközelbe leszek üzibe elküldöm! :)
2011. okt. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ja és ez nem díjcsomag! Ez díjcsomaghoz rendelhető szolgáltatás!
2011. okt. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Akit érdekel a NETROLL: [link]
2011. okt. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen,én is csak ezekről tudtam amiket ti mondtatok,de azért mondom megkérdezem,hátha tudatlan vagyok,de akkor hülyeségeket beszéltek nekem.Csodálkoztam is,mert ez sehogysem érné meg a T-mobile-nak.Köszike!
2011. okt. 23. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!