Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet előfizetősre pénzt...

Lehet előfizetősre pénzt tölteni, mint a kártyás telefonokra?

Figyelt kérdés

Eddig kártyás voltam (Domino), de megcsináltuk úgy a családban hármunk telefonját, hogy ingyenesen beszéljünk egymással, és így előfizetős lettem. A maradék egyenlegemet továbbra is lebeszélhettem, ami még kártyás "időszakomból" maradt. Most azonban kaptam egy smst az ügyfélszolgálattól, hogy: havidíjas ügyfél univerzális egyenlegére XY ft összegű feltöltés érkezett. És új egyenlegem is ez az összeg.

Most mi ez? Nem értem, kérem valaki magyarázza meg, aki tudja, köszi!


2011. okt. 3. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Van egy hibrid csomag, ami félig feltöltős, félig előfizetéses.. valószínűleg abban van

3000ft azt hiszem a havi lebeszélhetőd, amit sárga csekkel fizetsz be, a maradék pedig feltöltős

2011. okt. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!