Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » PIN kódot rosszul írtam be,...

PIN kódot rosszul írtam be, kéri a telefon a PUK kódot, de az nincs meg. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
felhivod az ügyfélszolgálatot vagy bemész egy márkaboltba.
2011. okt. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felhívod a szolgáltatódat, tudnak -e ebben segíteni. Ha nem, kell kérned másik SIM kártyát (ugyanarra a telefonszámra).
2011. okt. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bemész az ügyfélszolgálatra, viszed telefont, személyit. És megadják a kódot.
2011. okt. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 homo ludensz ***** válasza:
Elvesztetted? Mindenkinek adtak csak hát éntőlem kérdezné valaki hová tettem a kis cetlit amire rá volt nyomtatva egymás alá hát töprengenem kellene hová is tettem. Az is rajta volt hogy ne tegyük szem elé a kis cédulát,de hogy te is kaptál az biztos,ha legálisan jutottál hozzá.
2011. okt. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Sajnos én kerültem ilyen szituációba.

Ott annyi volt, hogy a telefonom billentyű zárja nem zárt le, és addig nyomkodódott még teljesen letiltotta a hozzáférést a sim kártyához.


Bementem a szolgáltatóhoz és miután igazoltam a sim kártya eredetét, vagyis hogy jogosan van az én tulajdonomban, egy meghatározott összegért vásárolnom kellet egy új sim kártyát.


Az új kártyára átmentették az összes adatomat a régiről.

Nekem így oldották meg a problémámat.

2011. okt. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Felhívtam az ügyfélszolgálatot és megadták a PUK kódomat.
2011. okt. 18. 11:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Legálisan van a sim kártya csak úgy eltettem a kódot, hogy nem találom:)
2011. okt. 18. 11:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!