Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tehetek flash playert...

Hogyan tehetek flash playert telenor one toch (android 2.2) készülékre?

Figyelt kérdés
Próbáltam az Adobe flash player androidra készült verzióját, de azt írta, hogy a készülék nem kompatibilis vele! Tud valaki esetleg működő megoldást?
2011. okt. 17. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Armv6-os proci nem támogatott flash ügyben. 1 megoldásról tudok ami van, de az se igazán működik, meg ahhoz egy kicsit jobban bele kell ásni a dolgokba. Viszont van fent a Marketen egy skyfire névre hallgató böngésző. Azzal legalább a beágyazott videókat meg lehet nézni.
2011. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, a Skyfire néha működik, de van rendes flash is, csak még szar.

[link]

Ezzel próbálkozhatsz.

2011. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Visszavonom, ez tökéletes, amit linkeltem.

Csak a telefon lesz lassú a videó streaminghez.

2011. okt. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj az Adobe nem megy rajta! A skyfiret kipróbáltam, de tényleg csak néhol működik (ott is elég vontatottan), és ebben sajna nincs benne az amikre én használni akarom :-D! Azért köszönöm! Ha mégis sikerülne valakinek megoldást találni, légyszi jelezzétek!
2011. okt. 18. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg év végére ígéri az adobe a támogatást. De én nem hiszem, hogy tényleg meg lesz rá. Marad a költségesebb megoldás, hogy lecseréled egy olyan telefonra amibe armv7-es proci van.
2011. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor nem fog menni. Vagy a telefon gyenge, vagy a gyári rom.

Ez az eddigi tapasztalatok alapján minden telefonon megy. Persze nem olyan gyorsan, mint egy ARMv7-en, de a Blade pl tökéletesen viszi a beágyazott youtube videókat.

2011. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már találkoztam más ilyen alsó kategóriás androidos készülékkel is amin nem ment. Akkor várok és reménykedek, hogy tényleg lesz hozzá! Cserélni egyenlőre nem akarok, mert amúgy most még minden másban megfelel.
2011. okt. 19. 18:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor várjál mert soha nem fogja vinni a flashet beágyazott weblapon videó nélkül. vegyél korszerűbb telefont, egyszerűen ezt a típust nem erre tervezték :s
2012. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!