Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S5230 vagy majd galaxy note?

S5230 vagy majd galaxy note?

Figyelt kérdés

tudom hogy a note jobb mint a másik de viszont lehet hogy nekem túl sk tulajdonsága lenne és lehet,hogy ígyy az s5230 jobban megérné

pl lehet,hogy angry birds nincs rajta de youtube-ot lehet nézni vele meg tavianozni is!


2011. okt. 15. 06:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akazd fel magad, ha az az egyetlen szòrakozásod, hogy ide teszel fel hülye kèrdèseket.
2011. okt. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem irigyellek.


Ha nem tűnt fel:

A Note egy jó készülék.

A Starról ezt már nem lehet ilyen konkrétan állítani.

Nem igazán youtubera és tavionra termett. Ha olvasnál teszteket eszedbe se jutna ilyet kérdezni, vagy csak szívatod a népet.

2011. okt. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már így megkérdezted, akkor az S5230 a Neked való telefon Kérdező! ;-)
2011. okt. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyértelmű s5230
2011. okt. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát kérdező bammmeg te nem vagy normális! google-ba ird be mind a kettő nevét és hasonlitsd össze!

ég és föld!!!

és ez már a második kérdésed ebböl a f@szságból! vegyé nokia 3310-et elég az nekeed!

2011. okt. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

WTF?? Fatal error!!

szerintem neked elég lenne az s5230 is!

2011. okt. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez övön aluli! XD
2011. okt. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A note kb. 10szer annyiba fog kerülni és 10 szer annyit is tud.

A kérdés nagyjából olyan hogy Trabant vagy Ferrari ha csak városban használom és a kormányváltót jobban szeretem.

2011. okt. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!