Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az s5230-al rendelkezők nagy...

Az s5230-al rendelkezők nagy része miért hiszik azt, hogy az ő telójuk jobb mint egy galaxy s2 meg, hogy azzal mindent lehet csinálni, meg hogy jobb bármely androidos telónál?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
a jó ég tudja, de nagyon kaka az a telefon :D
2011. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert nem értenek a telefonokhoz :D
2011. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

És te ezekkel foglalkozol? Nincs jobb dolgod?


Különben mutass már 1 kérdést, ahol azt írják, hogy jobb, mint a galaxy 2! Mert én még egyet sem láttam.

2011. szept. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2011. szept. 4. 11:50
 5/9 anonim válasza:
20%
nekem olyanom van, és én nem gondolom, hogy minden telefonnál jobb, csak azt, hogy én imádom, és ha valaki (bátyám :D) leszarozza, akkor elmehet a búsba :D és szépen mondtam :))
2011. szept. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj már meg értelmezni drága kérdező :))


Még csak szóba sem került a galaxy.. :DD

Amúgy tényleg próbáld meg értelmezni, nekik ez elég, ennyi. Közöd hozzá? Semmi szerintem. Akkor?

2011. szept. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
20%
(utolsó) ezt persze nem úgy értettem, hogy akkor menjetek a búsba, csak mondom, hogy én nagyon szeretem :D
2011. szept. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%
mert nem értenek a telókhoz, és akkora fícsörnek tartják az érintő kijelzőt, hogy azt hiszik az a csúcstelefon emiatt.
2011. szept. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2011. szept. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!