Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudok akkor csinálni, ha...

Mit tudok akkor csinálni, ha SE Xperia X8 telefonom nem akar bekapcsolódni?

Figyelt kérdés
Egyik nap éppen facebookoztam vele, s egyszer csak kikapcsolt. Csak úgy néztem. Vissza szerettem volna egyből kapcsolni, de csak addig jut el a telefon, hogy kétféleképpen kiírja a Sony Ericsson logót, és utána minden elsötétül, és kezdi ezt elölről. Semmit nem tudok vele csinálni, már próbáltam töltéssel is bekapcsolni, azzal sem akar bekapcsolódni. Mivel apukám Németországban vette, és elég messze, mamámnál vannak a papírjai és mivel mamám nem tudja elküldeni... ezért még a Westendbe sem tudom elvinni szervízelni. Mihez tudnék most kezdeni?
2011. okt. 12. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbáld az akkut kivenni mondjuk 1 órára, aztán vissza és újraindítás.

Ha nem indul, akkor gond van..

2011. okt. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jah, elég elképzelhetetlennek tartom, hogy a frissítés ütütte ki, inkább csak épp akkor mondta be valami az unalmast. Ha nem a kijelződ halt meg (azt nyilván tudnád, ha bekapcsolna, de a kijelződ nem világítana), akkor nagyobb a baj. Ha jól gondolom a szoftverfrissítés nem szabadít meg a garanciától, szóval vidd vissza.
2011. okt. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az akkut már egy jópárszor kivettem, kifújtam belőle a nem létező port, de így se történt semmi új. Visszavinni pedig nem tudom, mert én Budapesten élek, a teló pedig Németországban lett véve... És mivel jelenhelyzetben apukámmal és mamámmal elég rossz kapcsolatban vagyunk, így a papírjaihoz nem is fogok hozzájutni egyhamar. :S
2011. okt. 12. 14:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi ebből a tanulság? Nem szabad Sony Ericsson-t venni. Persze más gyártónak is vannak hibás darabjai, de a Sony tartja a csúcsot ezen a téren.
2011. okt. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csinálj egy javító telepítést ezzel a programmal


[link]

2011. okt. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jééézusom utolsó kommentelő nagyon szépen köszönöm!!! Teljesen megjavult a telefonom!!!
2011. okt. 15. 12:02
 7/7 anonim válasza:
Ugyan ez volt a bajom és ezzel én is megtudtam csinálni :DD köszönöm én is :D
2011. okt. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!