Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Uj telefont szeretnek venni,...

Tyler913 kérdése:

Uj telefont szeretnek venni, de nem tudok donteni. Milyen legyen?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 23:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

ma 10:51

Nalad azert alaposan megszaladt a kultura,ugy latszik.Baromira semmi kozod ahhoz,hogy en mennyit es miert szanok telora,de legyen: mivel ritkan cserelem le a kutyuimet (laptop,telefon,stb.),amikor megteszem,nem a minimumra ruhazok be,hanem olyan cuccra,ami aktualisan jonak mondhato,igy legalabb 2-3 evig tudom hasznalni.Ennyi.A hangnemet viszont kikerem magamnak!

A tobbieknek ment a zold kez.

2011. okt. 10. 13:11
 12/15 anonim ***** válasza:

"igazad van,ennyiért már csúcs felső kategóriásak mennek..."

Mondj egy csúcs mobilt ennyiért. DE! Nem felejtsd el, azt írtad , hogy csúcs mobil, szóval ott kezdődik, hogy legalább 1,2 GHz, 8 vagy 12 Mpx, és még sorolhatnám. Na melyik az a csúcs 60 ezerért? Írjad... Mert a Nokia N8 is 75k, és még az sem egy nagy durranás, a kamerát kivéve. Szimplán felső kategória legalsó harmadába fér bele.


Az Xperiákkal kapcsolatban meg, a minőség nem a szoftveren múlik. Lehet jó ár/érték arányú telefon de szóval minőségileg ne hasonlítsuk már egy Nokiához.


A QWERTY-vel kapcsolatban az N8 mellesleg jó választás, ezenkívül ott van még az E7, viszont furamód drágább és butább az N8-nál.

2011. okt. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azért az xperia mini pro a teszteken jól szerepel a minőség szempontjából is, mobilarena tesztjén különösen ajánlott...
2011. okt. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy láttam az N8 a 12 Mpx-es Carl Zeiss-el milyen tűéles képeket tud. Mit mondjak, sok digitális fényképezőgépet megszégyenítő módon aláz le. Ezenkívül xenon vaku villog a gépben. Szóval ha az árba belefér és mindenképp qwerty, akkor N8! 100 százallék fémház, ami plusz pont, és ha lehet ne kezdjétek, hogy Symbian, mert nem egy Androidb*zi-nak kell a teló. Jó ez így ahogy van mindenre!
2011. okt. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ma 13:11 engem értékelj le mert azt mertem mondani hogy ha nem értesz a telókhoz és nem is használod másra a telefonáláson kívül,ezért hülyeség 60ezerér venni :) igaz más szavakkal, na de akkor is N8at javaslom még ha itt le is szólják, és az árával sincsenek képben csak ugatni tudnak.
2011. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!