Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Uj telefont szeretnek venni,...

Tyler913 kérdése:

Uj telefont szeretnek venni, de nem tudok donteni. Milyen legyen?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 23:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mennyid van rá?
2011. okt. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagy telefonb.zi (elnezest a hozzaertoktol:),altalaban csak akkor veszek ujat,ha a regi mar beadta a kulcsot.Az elozo mobilom meg az okostelefondomping elottrol szarmazik,igy elegge el vagyok veszve ebben az uj vilagban,csak kapkodom a fejem,nem tudom,mit nezzek,mi alapjan dontsek.Eddig csak az alapszolgaltatasokat hasznaltam,tehat nem ertek a legujabb csilivili feature-okhoz,de ha mar raaldozom a penzt es uj mobilt veszek,akkor legyen "okos",legalabb felso-kozepkategorias.Ja,es nagyon tetszenek ezek az oldalra csusztathato qwerty billentyuzetes telok.Ezek kozul melyek a legjobbak,miket ajanlanatok? Minel tobb otlet johet,minden tanacsot szivesen veszek.
2011. okt. 9. 23:55
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt mondanam hogy max 60k.Viszont valoszinuleg egy nagyon kedvezmenyes flottacsomagbol fogok majd vasarolni a Telenortol,fel-harmadaron mennek a telok (pl. most Blackberry 9700 40 ruppoert).Karacsonykor jonnek ki az uj modellistaval,szoval meg nem tudom,mit tudok ilyen kedvezmenyesen venni,ezert kene minel tobb lehetseges otlet.
2011. okt. 9. 23:59
 4/15 anonim ***** válasza:

60-ért nem találsz közép-felső kategóriás telefont. Először abból kéne kiindulni, hogy melyik márkát tartod megbízhatónak és melyik az, ami kizárt. Ebben az árkategóriában az Apple esik, marad a HTC és a Nokia, én mást biztos nem vennék. Ha viszont te mégis inkább egy harmadik gyártó telefonját választod, akkor ott a Sony Ericsson, viszont akkor más Samsung. Más gyártó készülékeire rá se nézzél.

QWERTY: Samsungnál nem tudok ilyenről, 60 ezerig a HTC-nél sem, szóval marad a Nokia és a Sony Ericsson. Árban persze ez utóbbi lesz olcsóbb, persze megint más kérdés, hogy minőségileg megintcsak alulmarad a Nokiához képest.

2011. okt. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"persze megint más kérdés, hogy minőségileg megintcsak alulmarad a Nokiához képest."


Azért a 2 új xperia mini nagyon jól sikerült. Inkább ez a kettő, mint bármelyik hasonló árkategóriás nokia...

2011. okt. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Ja,es nagyon tetszenek ezek az oldalra csusztathato qwerty billentyuzetes telok"


Ebben az árkategóriában csak az új xperia mini pro van, ami nagyon jó.

2011. okt. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi valaszokat!Johetnek meg!

Irtam,hogy 60k,de azt is irtam,hogy egy spec. flottacsomagban veszem,ahol altalaban fel-harmadarasok a telefonok,csak meg nem tudom,melyik lesz ugy elerheto.Tehat siman elkepzelheto,hogy felso-kozepkategorias cucc kijon majd akar 40 ezerbol is.

2011. okt. 10. 08:59
 8/15 anonim ***** válasza:
Sony ericsson xperia mini pro ha kell a fizikai qwerty
2011. okt. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De itt az osszes 60k-ig telefonok listaja [link]
2011. okt. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"60-ért nem találsz közép-felső kategóriás telefont."

igazad van,ennyiért már csúcs felső kategóriásak mennek...

kérdező nem vagy telóbu.zi de 60ér veszel telefont? kb idióta vagy csak szimpla hülye,mi lenne ha telóbu.zi lennél? fél milláér akarnál telót? mind1 javaslatom a Nokia N8-as készülékre esik.

2011. okt. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!