Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ITunes segítség nagyon fontos?

ITunes segítség nagyon fontos?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy vettem iphonon keresztül zenét itunes ből de a zenét le szeretném törölni a készülékről sajnos az itunes sync nem jött be valaki tudja hogy tudnám törölni ezeket a zenéket ?
2011. okt. 3. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugye sz@r dolog, ha a gép mondja meg a felhasználónak, hogy mit lehet és mit nem. Próbáld meg jailbreakelni, az hátha segít ezen a fostalicska itunes-es problémán. Mennyivel egyszerűbb lenne az élet, ha iphonon is közvetlen el lehetne érni a háttértárat és másolni rá-törölni róla, mint egy pendriveról. De nézzük csak hülyének a júzert! Az okos itunes majd megmondja mit szabad, mit nem.
2011. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

62%-os nem kapta meg a kakóját anyukájától ma ahogy látom, mert nagyon ideges.


Kérdezö: Mi nem jött be az iTunes syncböl? Ahol a zenét lehet syncelni, ott kiválaszthatod, hogy az összes szám helyett csak kiválasztottakat sync-elje. Így kiválaszthatod azt, amelyiket nem akarod és azt kifogja hagyni.


Egyébként meg én nem vennék a helyedben iTunes-en zenét... Nem éri meg, igyen letudod tölteni a netröl akármelyik számot és még az iTunes-hez se lesz kötve.

2011. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ideges, csillagvirág. Csak nagyon szánalmasnak tartom, hogy ennyire ostobának, gyereknek nézik applenél a felhasználókat. A válaszom inkább gúnyos, mint ingerült, de tudom, ez írásban nem derül ki.
2011. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
magyar itunes ből szedtem le közvetlen telóra 1 albumot most ezt törölni akarom mert nem kell már többé mert nem tetszik de nem tudom leszedni telefonról mert az itunes sync nem látja hogy ott van csak jelzi hogy 0,15gb a zene amikor a zene 0 és csak a letöltöttek vannak rajta
2011. okt. 3. 21:33
 5/6 bp1985 ***** válasza:
Milyen jó, hogy a desire-n is, meg a hd2-őn is 1 perc alatt letörlök bármit, mindenféle hulladék alkalmazás, meg sw törés nélkül. Igazán jó ez az itunes. Többek között ezért is szabadultam meg a 3gs-től, és fogadtam meg, hogy többet soha nem veszek ájfont. Próbáld meg azt, hogy a telefonon megnyitod, és ott töröld, hátha engedi. Vagy reklamálj jobs bácsinál, hogy gyártsanak használható telefont.
2011. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
MEGOLDÁS : ios 5 egyszerűen elhúzod az ujjad rajta és törölve . a másik itunes telefont rá jobb klikk és ....pucharses magyarul vásárlások átvitele
2011. nov. 8. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!