Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a telefonom...

Miért csinálja ezt a telefonom? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Htc wildfire s-em van és üzenetek. Pl hha én irok egy smst 16:17kor és kapom a választ xytól pl 16:22kor telefon szerint de smsekbe nem 16:22-t jelez hanem 15:22-t szóval késik ott egy órát Miért? H lehet beállitani h rendesen legyen?
2011. okt. 1. 16:17
 1/1 anonim válasza:
Nekem NOKIA telefonom van, de a problémával szembesültem, és az okát abban látom, hogy amikor az időt/dátumot beállítod, akkor az időzónát is megkérdezi, és ilyenkor ugye a GMT+1-re állítjuk, mert Mo.-n vagyunk. Ha ezt átállítod GMT+0-ra, akkor nem lesz gond, legalábbis nálam így volt. Hogy ezután az időt át kell-e állítani, azt meg megnézed, aztán beállítod, ha kell.
2011. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!