Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C5-03 vagy HTC Wildfire S?

Nokia C5-03 vagy HTC Wildfire S?

Figyelt kérdés

Új telefont szeretnék venni.

A HTC egy tízessel lenne drágább. Nokián "nőttem fel", szerettem, de a mostani érintőképernyős telefonjaikról nagyon sok rosszat hallok. Szüleim a C5-03-at nézték ki, de utánaolvastam, és azt írják, hogy lassú, és egyszerűen rossz az operációs rendszere. Apukám fő érve a Nokia mellett az, hogy nagyobb a kijelzője, olcsóbb, anyukám szerint meg nem kéne ilyen "no name" telefont venni, mint a HTC.. Hiába mondom neki, hogy az nem "no name". :D Eddigi telefonjaimat úgy vettük, hogy én kinéztem, hogy húú tök jó, és olcsó... csak aztán mikor jobban megismertem a telefont, rájöttem, hogy milyen "buta". Nem akarok ebbe belefutni még egyszer, mert nem vehetünk évente újat..

Az a bajom, hogy az érintőképernyős telefonok között most eléggé nagy különbségek vannak. Találtam kb. 20000-ért is, de azok elég buták... Vagy amik tetszenek, 90000 felett vannak, az pedig sok. Vagy van még Sony Ericsson, de az volt az első kikötésem, hogy azt soha. Úgyhogy maradt a Nokia C5-03 vagy a HTC Wildfire S.

Szerintetek?

A Nokia olcsóbb kicsit, de nem tetszik. A HTC drágább, de elég jónak tűnik. Ha a HTC, akkor szerintetek hogy győzzem meg a szüleimet? (apa ért a telefonokhoz, őt technikai dolgokkal tudnám meggyőzni :D )

Köszi. :D


2011. szept. 28. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A HTC jobb.
2011. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Wildfire S!!!
2011. szept. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogyan győzd meg?

1. A HTC az egyik legjobb gyártó a piacon.

2. A Nokia C5-03 elég hibás széria lett, gyakran hallani, hogy elromlik benne valami.

3. Mutasd meg a Mobilarena tesztet: jól írják, a Nokia már lejárt lemez.

4. A Nokia anyaghasználata egy igen gyenge.

5. A Nokia kamerája fixfókuszos, ez alapjában véve is nevetséges.

6. Az akkumulátor olyan gyenge, hogy említésre sem méltó.

7. A Nokia kijelzője rezisztív, szintén fényévekkel elmarad a HTC kijelzőjétől.

8. A HTC szoftverileg összehasonlíthatatlan a 2 éve egy helyben toporgó Symbian-nal?

9. A Nokia olyannyival lassabb a HTC-hez képest, hogy a témát kár is boncolgatni (memóriában és sebességben is a felét tudja)

10. A Nokia nem villanós, így zseblámpa kihúzva, továbbá nappali fényen kívül a kamera mindenhol máshol használhatatlan.


Fordítsuk meg a dolgot: mit tud a Nokia, amit a HTC nem? SEMMIT! Egyedül a kijelző felbontása jobb egy picivel, de ettől még a HTC helyben eltapossa a C5-03-at, egyszerűen nincs komolyabb összehasonlítási alapja a dolognak. A HTC a befutó 90 vs 10 százallékban!

2011. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ami lemaradt: ez az egész dolog olyan, mintha egy Trabant 601-et hasonlítanánk egy BMW M5-höz a 2011. évben.
2011. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezeket mondtam... :) Megpróbálom őket meggyőzni. Ha a HTC-t nem akarják megvenni, inkább maradok a mostani nokiámnál, amit pár hete használok átmenetileg (7 éves :D ), aztán majd valamikor veszünk nekem új telefont, de ezt a C5-öst semmiképpen nem szeretném megvenni. :/
2011. szept. 28. 16:07
 6/7 anonim ***** válasza:

A HTC noname?:DDD

Nem tudja mit beszél!:D

Egyértelmű htc

2011. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is mondtam neki, attól, hogy ő nem ismeri, nem noname. :)

Köszi a válaszokat. :)

2011. szept. 28. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!