Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE Xperia mini pro. Szerintete...

SE Xperia mini pro. Szerintetek érdemes kivárni?

Figyelt kérdés

20-25 fele néztem telót, de ez a kis xperia nagyon megtetszett, tulajdonságai ötvözik álmaim telóját :D

Vodás csomagba amiben vagy bruttó 45ért tudnám megvenni. (tudom így is alul van árazva ahhoz képest amit tud, de ez így is sok)

Szerintetek érdemes kivárni karácsonyig, hátha lejjebb megy az ára?


2011. szept. 23. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
... karácsonyig nem hiszem, hogy lejjebb megy, de addigra, ha ügyes vagy összegyűjtsz elegendő pénzt :D Én is karácsonra tervezem h veszek 1et, még 20e hiányzik a 60eből. :P
2011. szept. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akár 3al is kiegyeznék. de akkor lehet hogy gyűjtögetek még mellé.
2011. szept. 23. 17:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Karácsony előtt szerintem ez lesz az egyik akciós teló.

Tavaly is voltak ilyenek, karácsony után pedig visszaálltak a korábbi árra.

2011. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én 38-ért rendeltem egy kártyafüggetlent a neten, minden alkatrészével és ha olyan pick-packkel rendeled a kiszállítás még ingyenes is, szerintem rendesen megérte ;)
2011. szept. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
honnan?
2011. szept. 27. 22:50
 6/9 anonim válasza:

[link]

Tényleg megéri :D Az a black-red rész most nem tudom hogy értendő, de nekem feketében jött meg.

2011. szept. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó:Azt ugye tudod, hogy a kérdésben nem az x10 mini-ről van szó, hanem az új xperia mini-ről illetve mini pro-ról?
2011. szept. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
jaj bocsi nem vettem észre :S nekem ezek mind olyan egyformák bocsi mégegyszer..
2011. okt. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
amúgy nekem pro van de lehet hogy már nem árulják
2011. okt. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!