Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem meg ezek közül?

Melyiket vegyem meg ezek közül?

Figyelt kérdés

ZTE Blade

Samsung Galaxy Gio

vagy pedig Galaxy S mini . válaszaitokat előre is köszönöm ( ja és indokot is hozzá hogy mért azt vegyem)


2011. szept. 23. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Galaxy S mini? Olyan nincs. Azt akkor ki is zárhatjuk. Marad a Gio és a Blade. A Gio hardveresen olyan mint az Ace, az meg nem egy rossz telefon. Én a gio-t venném.
2011. szept. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat , simán Galaxy mini .
2011. szept. 23. 14:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Gio

de olvasgass mnd a 3telefonról teszteket,kérdezgesd fórumokon a tulajdonosok véleménylt,tapasztalatát.

2011. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csakis Blade.

A Gio egy összenyomott Ace, és az Ace csak a kamera miatt jobb a Blade-nél (így ez az előny a Gionál el is veszik), minden másban ugyanaz vagy rosszabb.

2011. szept. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egyetértek az uccsoval Blade e best ezek közül

gio olyan mint az ace kisebb képernyővel a kis képernyő nem nekem nem jön be böngészésnél minél nagyobb annál jobb kamera meg...az kinek kel??? a proci ugyanaz attol a 200 mhz tol nem fogsz beájulni de a legfontosabb nálam az h a kéernyő az acen is csak 320 *400 bladen meg 480*800 ami sokkal jobb személy szerint ace és blade között és a bladet választanám a 320*400 as kép szerintem ocsmány és idegesítő nézni...

és még annyit h a mininél mind2 sokkal jobb

CSAKIS BLADE

2011. szept. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem gio. igaz nekem galaxy minim van és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. a kijelzője egyáltalán nem zavaró. most is vele írok ide :-)
2011. szept. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!