Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Láttam egyszer egy újságban...

Láttam egyszer egy újságban telefonra háttérlépeket ami azt jelzi mint az autóban a tank. Tehát az mutatja hogy mennyi "benzin" van a telón csak itt aksiba. Ilyet honnan lehet letölteni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha titokban tartod a telefonod operációs rendszerét, senki nem tud válaszolni...

De!! Kérdezd Uri Gellert!

2011. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy honnan de ezekkel az a baj ,hogy 1 x kell elküldeni egy ilyenre 1 smst azt utána hetente fog levonni vagy 1000 ft ot
2011. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de letölteni ezt a képet honnan tom?
2011. szept. 18. 22:52
 4/7 csapacsupa ***** válasza:

Tán ez?: http://www.youtube.com/watch?v=2LEUwPvVzSc

Milyen telefonra kell egyáltalán? Azt még mindig nem tudjuk.

2011. szept. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
samsungra és igen ez kellene
2011. szept. 19. 06:45
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

Samsung az nem EGY telefon.

A Samsung egy nagyvállalat, gyárt elég sok dolgot.

Szóval milyen telefonod is van tulajdonképpen? Adj pontos típust, mert ez nem az ezotéria rovat ahol kitalálják mire gondolsz, bár eddig elég szépen ment a dolog ...

2011. szept. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Samsung d880
2011. szept. 19. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!