Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilenál még sincs ingyen...

T-mobilenál még sincs ingyen a facebook? Most ez hogy van?

Figyelt kérdés
Pár napja használom csak az "ingyen facebookot",eddig volt a kártyán 1300 ft most pedig küldtek egy smst hogy már csak 200 ft van rajta. Nem telefonáltam,nem írtam smst csak az sms-ben elküldött linkre mentem rá amin elvileg elérhető az ingyenes facebook. Most akkor még sem ingyenes?Másnak is csinált ilyet?
2011. szept. 13. 16:05
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

"Így te hiába használod a facebook zero-t spórolásként attól még a telefon többi alkalmazása vígan használja a netet."


Gondolom erre emlékszel:) És remélem arra is hogy írtad ha kikapcsolom a google szinkronizálást akkor nem von le több pénzt. És igen,tudom hogy nem a facebook miatt vonja le a pénzt mivel az ingyen van.

Itt a lényeg azon van hogy te írtad hogy ha kikapcsolom a szinkronizálást nem fog levonni a tudtom nélkül pénzt. Szóval te egyik mondatoddal agyoncsapod a másikat,nem az én szövegértésemmel van baj hanem a te tudatlanságoddal,össze-vissza beszéléseddel:) És hogy miért veszek olyan telefont amihez nem értek? Attól hogy egy dolgot nem értek rajta még a többit érthetem,és azért tettem fel a kérdést mert meg szeretném tudni ezt az egy dolgot is amit nem tudok.

2011. szept. 13. 20:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!