Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilenál még sincs ingyen...

T-mobilenál még sincs ingyen a facebook? Most ez hogy van?

Figyelt kérdés
Pár napja használom csak az "ingyen facebookot",eddig volt a kártyán 1300 ft most pedig küldtek egy smst hogy már csak 200 ft van rajta. Nem telefonáltam,nem írtam smst csak az sms-ben elküldött linkre mentem rá amin elvileg elérhető az ingyenes facebook. Most akkor még sem ingyenes?Másnak is csinált ilyet?
2011. szept. 13. 16:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
És ezt az e-mail szinkronizációt nem lehetne valahogy kikapcsolni? Mert nem rég kaptam a telefonomat,a múlthéten kezdtem használni az ingyen facebookot,nem vont le róla pénzt aztán hétvégén beállítottam ezt az e-mail szinkronizációt (mert anélkül nem volt naptár) és azóta veszi le róla a pénzt (ezek szerint akkor a szinkronizáció miatt).
2011. szept. 13. 17:00
 12/21 anonim ***** válasza:
pont úgy ahogyan beállítottad, ugyanúgy kikapcsolod
2011. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Hát igazából nem tudom hogy kell kikapcsolni mert amikor rémentem a naptárra kiadott olyat hogy google meg még nem tudom mi,rámentem a googlera és be kellett írni gmail e.mail címet,jelszót stbt. és nem tudom hogy kell kikapcsolni. Van olyan választási lehetőség hogy törlés de lehet hogy azzal magát a naptár programot törölné.

És ha kikapcsolom a szinkronizálást biztos nem fogja továbbra is levonni a pénzt?

2011. szept. 13. 17:31
 14/21 A kérdező kommentje:
Ja,és wifiről megpróbáltam megnyitni a 0.facebookot de azt írja ki hogy " a 0. facebook.com sajnos csak bizonyos mobilszolgáltatóknál támogatott,a te mobilszolgáltatódnál nem elérhető." Ha wifi nélkül próbálom akkor megnyitja. Ez miért van? Pedig t-mobileos vagyok.
2011. szept. 13. 17:34
 15/21 anonim ***** válasza:
33%

A tmobile oldalán világosan le van írva, hogy wifin nem megy. De egyáltalán ki az az idióta aki wifin keresztül is csak a lebutított facebook oldalt akarja megnézni? Akkor már bármilyen módon elérheted a facebook oldalt plusz költség nélkül.


Akkor a settings->Account&Sync és itt a bacground data mellől vedd ki a pipát. Így elméletileg a háttérben nem fogja a netet használni se gyári, se utólag telepített program. Viszont így meg majd a Market nem fog menni (még ha wifin is akarod használni), szóval akkor majd vissza kell kapcsolnod.

De tényleg egy netes csomag lenne a legcélszerűbb.

2011. szept. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Én azt nem tudtam,még nem volt idúm az egyetem mellett utánaolvasni ennek,mint ahogy írtam nem rég kaptam a telefont,előtte egy régi Sony Ericsson W300i-m volt. A beállítások->fiókok és szinkronizálás nál kikapcsoltam azt hogy "adatkapcsolat a háttérben és az Autómatikus szinkronizálást. De azt írta a kikapcsolásnál hogy bizonyos alkalmazások így is használhatnak háttérben futó adatkapcsolatot.

Így már akkor ha használom az ingyen facebookot nem fog levonni pénzt?

2011. szept. 13. 18:11
 17/21 anonim ***** válasza:
26%
Eddig se azért vette le a pénzt mert ezt használtad. Akkor is levette volna ha nem használod. Amúgy így már elméletileg nem fog tovább a nethez kapcsolódni.
2011. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
De ugyan úgy kapcsolódik,wifin keresztül is és az "ingyen" facebookon is. Te egyáltalán értessz ehhez? Mert nem úgy tűnik. Eddig még azt írtad hogy a szinkronizálás miatt vonja le a pénzt,most akkor döntsd már el légy szíves hogy mi van....
2011. szept. 13. 20:09
 19/21 anonim ***** válasza:

"Így már akkor ha használom az ingyen facebookot nem fog levonni pénzt?"


"Eddig se azért vette le a pénzt mert ezt használtad. Akkor is levette volna ha nem használod."


Nem a facebook miatt vett le pénzt.

2011. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
26%

Te egyáltalán értessz ehhez? Mert nem úgy tűnik. Eddig még azt írtad hogy a szinkronizálás miatt vonja le a pénzt,most akkor döntsd már el légy szíves hogy mi van....


Igen értek hozzá. Jobban mint te. Mert TE vettél egy olyan telefont amihez nem értesz. Meg a szövegértéssel is gondod van. Ami azért egy egyetemistától azért gáz.

"Eddig se azért vette le a pénzt mert ezt használtad. Akkor is levette volna ha nem használod" Ebből a két mondatomból szerintem világos, hogy akkor is elment volna a pénzed ha nem csinálsz semmit a telefonnal, mert ugyebár ez állandóan szinkronizál magának a háttérben. Nem is írtam soha mást, hogy miért veszi le a pénzt a kártyádról szóval nem értem mit is kéne eldöntenem.

2011. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!