Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tud segíteni valaki aki...

Alessa kérdése:

Tud segíteni valaki aki nagyon ért a Samsung s5230-hoz?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy telefonzáras volt a telefonom, és ma kikáryafüggetlenítettem, és beletettem a telefonba a kártyát, de amikor beírtam a telefonzárat nem fogadta el. Azt írta hogy hibás sim jelszó. Megpróbáltam visszatenni az eredeti kártyát, és azzal belépni, de annál is ugyanezt írta, pedig 100% hogy jól írtam be mindig. Gyári beállításokat nem tudom visszaállítani mert oda is jelszót kér. (Tudom, én basztam el, amikor ezt beállítottam, de mostmár nem tudok ezzel mit csinálni) Szóval a ti segítségeteket kérem, hátha van valakinek ötlete, hogy hogy tudnám megcsinálni, anélkül hogy szervízbe kelljen vinni.
2011. szept. 9. 19:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hát drágám ezt nagyon benézted, mert pont a pólusba csináltam :D megkérdeztem egyik helyen, ami tudod ott volt a tesconál az újságos mellett vagy miaz. ott viszont csak holnap tudták volna megcsinálni. körbe jártam a fél pólust, mindenhol vagy pár napot várni kellett volna, vagy nem függetlenítettek. egyedül ezek az arabok csinálták meg még viszonylag olcsón is... de ha ekkora faxok hogy ilyet nem tudnak, akkor minek vágnak bele? mondják akk hogy sík hülyék ehhez oszt rábízom profikra -.-
2011. szept. 9. 19:55
 12/15 anonim ***** válasza:
Lehet késön mentél be este 19 után nem biztos hogy bent vannak már ujságos mellet tuti megcsinálják, ismerem öket de a mozi mellet is .... vagy fent a galérián is
2011. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
3-kor voltam benn. azt mondta a csávó egésznap nem volt a szervízes. am gallérián nem néztem, ami a mozinál volt az meg már bezárt. így is örültem hogy 3 óra plázázás után, találtam egyet ami megcsinálta olcsón, hamar ééééééééééééés. szarul -.-"
2011. szept. 9. 19:59
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én is gsm es vagyok , ismerem az egész házat ,nem hiszem ,hogy a mozi melletti gsm bezárt volna? Az lehet hogy kajált ott mindenki...
2011. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát fogalmam sincs, majd megkérdem anyámat mert ott dolgozik. mmint a pólusba. mondjuk én csak futólag tettem arra egy kört, de úgy láttam hogy már valami más van a helyén.
2011. szept. 9. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!