Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tud segíteni valaki aki...

Alessa kérdése:

Tud segíteni valaki aki nagyon ért a Samsung s5230-hoz?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy telefonzáras volt a telefonom, és ma kikáryafüggetlenítettem, és beletettem a telefonba a kártyát, de amikor beírtam a telefonzárat nem fogadta el. Azt írta hogy hibás sim jelszó. Megpróbáltam visszatenni az eredeti kártyát, és azzal belépni, de annál is ugyanezt írta, pedig 100% hogy jól írtam be mindig. Gyári beállításokat nem tudom visszaállítani mert oda is jelszót kér. (Tudom, én basztam el, amikor ezt beállítottam, de mostmár nem tudok ezzel mit csinálni) Szóval a ti segítségeteket kérem, hátha van valakinek ötlete, hogy hogy tudnám megcsinálni, anélkül hogy szervízbe kelljen vinni.
2011. szept. 9. 19:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Függetlenítésnél gondolom szoftveresen avatkoztak be.

Új szoftver=gyári beállítások, tehát az eredeti gyári samsung telefonzár kódod kéri.

Amúgy tényleg elb@sztad!Minek kell egy telefon szoftverét gyilkolni függetlenítéshez??? A mai mobilok halála a szoftveres függetlenítés, lesz is még gondod vele bőven!

Inkább vettél volna függetlenítő simet, azt csak berakod és már független is a többi meg marad a régibe.Ráadásul olcsóbb is.

2011. szept. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Elösször is otthon mivel probáltad kinyitni ?? És most már azt a kártyát se fogadja (sim) amivel jo volt ?
2011. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A függetlenitő sim egy rakás szar ! meg lehet csinállni 3 p alatt megfelelö gyári programmal és nem kell sw ni se !!
2011. szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Megnéztem, és a szotver az maradt a régi o.O de azért megpróbálnám a gyári kódal is, azt hol tudom megnézni nemtudod?
2011. szept. 9. 19:35
 5/15 anonim ***** válasza:
6 vagy 8 db 0-a a gyári bizti kod de nem az a baja!
2011. szept. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ment valamilyen kártyával ??
2011. szept. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
AA problémám megoldódott 8 db 0-val -.- faxom hogy ilyen fontos információt nem képesek közölni -.- nyomorék arabok
2011. szept. 9. 19:39
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerinted ök csinállták meg ? Marha nagy szakmai múltjuk lehet ha a sivatgban nöttek fel .Miért nem vitted normális emberhez nem értem ezt es soha nem is fogom ....
2011. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azért mert rajtuk kívül, mindegyiknek oda kellett volna adnom pár napra, én meg meghalok a telefonom nélkül 1 óránál tovább... ők meg 20 perc alatt megcsinálták. de faxom se gondolta, hogy nem közlik velem, hogy ilyenkor visszaállítódik a telefonom gyári beállításra. a frászt hozták rám. elég feltünően szőke nő vagyok, tudhatták volna hogy nekem ezt mondani kell -.-
2011. szept. 9. 19:48
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert fogalmuk se volt rola azért ? Pl POLUSBAN BIZTOS MEGCSINÁLLJÁK EGYBÖL BÁRHOL ... és nem arab
2011. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!