Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet látni, hogy a...

Hol lehet látni, hogy a telefonon be van kapcsolva a net? (Galaxy Ace)

Figyelt kérdés
Eddig a telómon legfelül csak egy sima E betű volt, nem világított, meg semmi. Most van, hogy világít, meg olyan is van, hogy azt írja az E helyett, hogy 3G. Belementem a Beállítások->Alkamlmazások->Futó szolgáltatásokba, és ott vannak olyanok, hogy Market, meg Internet, és alá írva, hogy 1 folyamat és 1 szolgáltatás. Akkor most be van abba lépve, csak nem állítottam le, de attól megy? Miután kilépek netből, le kell valahol állítani valamit? Az E mért világít?
2011. szept. 9. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Baxd a földhöz az megold mindent ;)
2011. szept. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Ha ott az E vagy a 3G, az azt jelenti, hogy be van kapcsolva a net...

Kiábrándító, hogy egyes emberek megveszik az okostelefont, aztán kiderül, hogy szerencsétlen telefon okosabb náluk...

2011. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat, hogy meg mertem kérdezni, őméltósága. Nem is értem, hogy akkor minek tetszett válaszolni rá. Inkább megkérdezem, mintsem aztán kijöjjön egy jó kis számla róla, arról nem is beszélve, hogy most kaptam, szóval nem értem honnan kéne így tudnom mi miért és hol van, mikor még sose volt ilyenem. Amúgy meg az E mindig ott van, mikor a csávó először bekapcsolta, akkor is..
2011. szept. 9. 15:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Édesapám, ugyan nézd már meg a Beállításokat, a Bluutoth vagy a Wifi be van-e kapcsolva? És ha belépsz az Internet menűbe, látod a Google keresőjét? Ha beírod a www.gyakorikérdések.hu-t, elindul a keresés és betölti az oldalt? Ne legyél már ennyire béna. Egyébként okosteló nem is való annak, aki nem ért legalább alapszinten a számítógéphez, mert ezek valójában mini számítógépek.

Na és a Kezelési utasítást valamint a Beállításokat olvasd el, meg kell tanulni.

2011. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak mondom, benn voltam a telenornál, és azt mondták, hogy annak úgy kell lennie, szóval nem is tudom ki nem ért a telókhoz.. Ajánlom nektek a többi témakört, mert ebben úgy látszik nem vagytok otthon, és nem kell belepofázni hülyeségeket, mikor ti se tudjátok, és úgy tenni, mintha ti lennétek a nagyokosok, és lefikázni másokat, akik kiírnak egy kérdést.. elég gázak vagytok, már bocs..
2011. szept. 16. 19:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Kretének a telenornál is. Ezek szerint te is. Már bocs.
2011. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Érdekes módon ott van az az E betű még most is, nem világít, csak ott van, ami mindenki más szerint nem baj, hogy ott van, és megnéztem az adatforgalmam ami hihetetlen módon, de ugyan annyi majdnem, mint amennyivel indultam.. Juj de érdekes, hogy attól nem vont le semmit, pedig szerintetek "be van kapcsolva" éjjel-nappal a netem........
2011. szept. 16. 20:08
 8/9 anonim ***** válasza:
E mint EDGE, ez a lassabb, az alapszolgáltatás, mint a Vodánál a GPRS. Ha szélessávot akarsz, azt be kell állítani. APN és DNS1, DNS2. A Telenor ügyfélszolgálat biztosan tudja ezeket az értékeket. Hívd fel őket, vagy írjál nekik.
2011. szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ja nem, annyira nem érdekel, csak mondom nehogy itt éjjel-nappal be legyen kapcsolva, de azért köszi:)
2011. szept. 18. 19:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!