Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a telcsikről?

Figyelt kérdés

[link]



Engem az érdekelne,hogy aki már vett hasonlót annak hogy vált be?Tényleg nagyon gagyik?


2011. szept. 8. 22:19
 1/10 bp1985 ***** válasza:
25%
Istentudja ki gyártja, garancia nincs, oprendszer nincs, stb.
2011. szept. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Aki nem vett ilyet, az is azonnal megmondja, hogy nagyon gagyik.
2011. szept. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Az oldal szövegét érdemes elolvasni. Betegre röhögtem magam :) Nincs semmi baj ezekkel a telefonokkal azt kell tudomásul venned, hogy ennyi pénzért ennyit kapsz :)


Csak egy remek példa:

"Elkészült az 1:1 4G-s telefon!


Szeretnéd birtokolni az eredeti érzést, de nem szeretnél kiadni érte több tízezer forintot?


Vedd meg, ezt az akciós áron kínált készüléket!"


4G??? Itt az LTE vagy mifene? :)

Aztán a specifikációknál kiderül, hogy ez a készülék csak a GSM sávban működik, 4G ide vagy oda ez max 2x2G :) Mondjuk 26e Ft-ért ez igazi luxus gagyi! :D

2011. szept. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Én még nem vettem hasonlót sem, de azt javaslom, ha jót akarsz ne vegyél te sem.
2011. szept. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Mekkora béna már eleve az oldal is... Kamu az egész :D
2011. szept. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Még az olvasása is fizikdai fáájdalmat okoz. Aki ilyet vesz, az meg is érdemli, amit kap a pénzéért.
2011. szept. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Ha a 10 000Ft-os kategóriában turizol, nem lesz az év vására az biztos :D . Én már jó pár kínai mobilt fogtam a kezemben, több ismerősömnek is van TV-s Dual Sim mobilja. Van aki már több mint egy éve használja, igaz vett bele Nokia akksit mert a gyári behalt. Az Android mobilok szerintem amik már teljesen használhatóak hiszen a Telenornál kapható ZTE BLADE is KÍNAI! És ott még drágábba is kerül mint itt. Amúgy vatera is tele van ezekkel a kínai mobilokkal, érdemes ott is szétnézni.
2011. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az egyik ismerősöm iphone utánzatot vett és 3 évig semmi baj nem volt vele.Csak az aksi volt gyenge.Csak sajnos a kijelzője megrepedt amikor leesett és nem lehet használni.
2011. szept. 9. 22:03
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
Eleve minek vesz másolatot? Mit vársz attól? :D Röhej..
2011. szept. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De nem attól rosszak, hogy nem működnek (bár néha simán attól is), hanem attól, hogy közük nincs az eredeti telefonhoz tudásban, meg összeszerelési minőségben, felhasznált anyagokban... gyakorlatilag csak első ránézésre hasonlít külsőre, és ebben ki is merül a kapcsolata az eredetiekkel.


Aki pedig volt olyan hülye, hogy ilyen szépen lepontozta a válaszokat, vegyen magának egy-két ilyet, megérdemli.

2011. szept. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!