Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a telefonokról? (TV meg minden van benne)

Figyelt kérdés
[link] Minőség/tudás...Megérné megvenni egy ilyen telefont?
2010. dec. 25. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Kb olyan a viszony a rendes telefonokhoz képest, mint a bizsu a valódi ékszerhez. Csak külsöre jó. Működni éppen működik, de rosszul kezelhető, nehézkes működésű jószágok. A rendszer és a menü nem ugyanaz mint az eredeti készülékeken, nem kompatibilisek velük. Magyar menü nincs, azt külön kell megoldani 3-4-5 ezerért.


De ha ilyenre vágysz, akkor hajrá!

2010. dec. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megoldják ők 3500ért. De még így is olcsóbb...Vagy tudsz valami jó qwerty billentyűs telefont?
2010. dec. 25. 21:10
 3/9 A kérdező kommentje:
De most egy bizsu sem sokkal rosszabb. Nem csillog annyira?
2010. dec. 25. 21:15
 4/9 anonim ***** válasza:
ha neked az jó vedd meg.
2010. dec. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nagyon jók. Egyik ismerősömnek ilyen van és nagyon tetszik neki,kezelhető,szép,jó a hangzás, a tv adás is szuper. Szerintem megéri:D ,de te döntesz.
2010. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
És van magyar menüje!!!!
2010. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 perettyó ***** válasza:

Nézd ugyan az mint a Kinai autóval!

Ha épp nem gyári hibás akkor megbízható stabil de mégsem egy bmw.Én nem vennék az tuti mert olyan anyagból vannak hogy

a,bele dobod egy tóba és 200 évig olyan halott lesz mint Csernobil(mérgezö:))

b,nadjából olyan jó minőségben vannak össze rakva mint egy Tavria

szerintem ne végy ha olcso qwerty s teló kell akkor corby text vagy használtan egy P990i talán P1 ez a 2 utobbi SE

2010. dec. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Utolsó, most nem azért,de van neked ilyen telefonod,kipróbáltad? stbb... ne. Na én igen és semmi baja. Itt senki senkinek sincs ilyen telefonja, legalábbis feltételezem.
2010. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 perettyó ***** válasza:
volt nokia n97 replikám és 1szabályossan recsegett,hol érzékelt hol nem mikor megjött gyárilag szar volt az aksi és 2 hét mulva jött a másik a qwertyböl kiesett több gomb is, egyetlen dologgal nem volt benne baj:a tv vel
2010. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!