Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson vs. Samsung!?

Sony Ericsson vs. Samsung!?

Figyelt kérdés
Érvek,ellenérvek,egyikrõl-másikról..Melyiket ajánlanád,miért?
2011. szept. 8. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Samsung. Volt Sonym is de ez jobban bejön. Bár ízlés dolga. Én a Nokiat is szeretem :-)
2011. szept. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
A Sony Ericssonnak jó a kamerája, meg vakuja is van. A Samsung nem csinál olyan szép képet szerintem. Mindkettő volt már, egész tartósak.
2011. szept. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%

az xperia mini(nem x10mini!!!) és a galaxy ace között variálok...(a samsung volt elöbb ami tetszett,de most hallottam erröl a se-rol,és régen is se párti voltam)

szoval áén se tudok dönteni:))

2011. szept. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
A Samsung egy nagyon jó márka, kivéve ha telefonról van szó. Telefonjuk nincs jó, nem is lesz. Egyértelműen Sony Ericsson.
2011. szept. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előző,te nem tudom hogy hol élsz!

a Samsung az egyik legjobb érintős telefon gyártó!

ez nem vitás!

példa : SGS, SGS2, SG Note

2011. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"példa : SGS, SGS2, SG Note"


Ja a drágább kategóriában, de pl. az ace kategóriájában jobb a Sony Ericsson. Új mini pro a kijelző méretét leszámítva mindenben jobb.

2011. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hatalmas Sony fan vagyok, de a telefonokban ez kivétel.

Nem szeretem az SE érintőképernyős mobilokat, inkább Samsung, főleg a csúcskategóriás mobilok esetében.

2011. szept. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!