Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A tablet pc-re felnézel?

A tablet pc-re felnézel?

Figyelt kérdés
Szerintem az. Múltkor láttam egy fickót egy belvárosi utcán Samsung Galaxy Tabbal a kezében, Bluetooth headset a fülén és úgy beszélt. Én is néztem meg sok-sok járókelő csorgatta a nyálát, hogy ki ez az elegáns, ultramodern eszközzel rendelkező pasas.
2011. szept. 7. 20:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Csak nem arra gondoltál hogy ha a pacsurit magadra borítod és a hónod alá szorítasz valamit ami drága akkor a csajok behugyoznak tőle amint meglátnak?
2011. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
de ha a nyóckeren végig megy így, akkor én is felfogok rá nézni :D
2011. szept. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát ez elég szánalmas. A tablet gépek meg amúgy sem jók túl sok mindenre. Netezni lehet rajtuk meg egyszerűbb irodai alkalmazásokat futtatni, de komolyabb munkát végezni rajtuk lehetetlen. Próbálj meg rajta tervező szoftvereket futtatni, programozni, grafikai szoftverekkel dolgozni... Lehetetlenség!

Szóval én inkább lenézem az ilyen tabletekkel villogó pojácákat.

2011. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Utolsó. Téged lehet, de olyan csajokat nem akik simán elkelnének celebnek :-)"


És pont a hülye celeb jelöltek vannak kevesebben. A legtöbb nőnek nem jön be az ilyen magamutogató s@ggfej. Max még a kis hülye tiniknek.

2011. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

múltkor a budaörsi teszkó üzletsorán mászkált egy fickó ilyen tablettel fel alá, és közben matatott valamit rajta.

néztem is, h ő most akkor ezzel akar menőzni? vagy nincs otthon net, és onnan lopja a wifit? :))))


vastagon lexarom, h ki mivel akarja játszani a menőcsávót, nem ettől lesz jobb vagy több a szememben.

az ilyen kinyalt ficsúrok meg pláne taszítanak.

2011. szept. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!