Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A tablet pc-re felnézel?

A tablet pc-re felnézel?

Figyelt kérdés
Szerintem az. Múltkor láttam egy fickót egy belvárosi utcán Samsung Galaxy Tabbal a kezében, Bluetooth headset a fülén és úgy beszélt. Én is néztem meg sok-sok járókelő csorgatta a nyálát, hogy ki ez az elegáns, ultramodern eszközzel rendelkező pasas.
2011. szept. 7. 20:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
húha....
2011. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

én az emberekre nézek fel, nem az ultramodern kütyükre. hiába van valakinek ipadje, iphoneja, imacje, macbook airje, meg még ki tudja milyen drága kütyüje, ha egy suttyó.


Ismerek olyan embert is aki nagyon ért a számítógépekhez meg a kütyükhöz, és egy siemens mt50-ese van és egy kb 7 éves gépe.

2011. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Galaxy Tabnál sokkal jobb készüléket tudok,mindösszesen 40 ezer forinttal olcsóbban,csak az nem Szamszung hanem WayteQ (ami jó navigációs készülékeket gyárt).Úgyhogy nem,nem felnézek rá,hanem inkább lenézem,na nem a pasast,hisz megteheti hogy olyan készüléke legyen amilyent akar,hanem a nyálat csorgató járókelőket nézem le,hogy beveszik a média által közvetített maszlagot,miszerint a drága az jó,jobb bármelyik olcsó készüléknél.Pedig nekik is lehetne hasonló tudású készülékük,de az nem kell nekik ( -kivétel) hiszen csak a Samsung a menő. Ultramodern eszközzel,ez már rég nem igaz a tabra.
2011. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

csatlakozok a másodikhoz!

én is ismerek ilyet , de ismerek olyat is akinek fingja nincs semmihez és iPhone-ja van!

2011. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Max a kis pisis gamerpistikék meg a hülye geekek néznek fel az ilyenekre. Értelmes embert egyáltalán nem érdekli az ilyesmi.


A másodiknak nagyon igaza van.


Nekem is Mac-em van, de nem szoktam mutogatni, hogy ezzel menőzzek. Nem azért vettem.

2011. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De egy nagy városi utcán mindenki felkapja a fejét egy bumszli nagy készüléket (azaz 7") a kezében tartó, agyonparfümözött, frissen borotválkozott és elegánsan felöltözött úriember után (főleg lányok). :-)
2011. szept. 7. 20:48
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

De nem a bumszli idiótán kinéző cucc miatt, mert az eléggé idiótán néz ki, hogy valaki azzal rohangál az utcán.


Max azért nézik meg a csajok, mert jó pasi. De sokaknak nem jön be az ilyen magamutogató csávó. Sőt sokakat irritál az ilyen stílus.

2011. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó. Téged lehet, de olyan csajokat nem akik simán elkelnének celebnek :-)
2011. szept. 7. 20:58
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Súlyos zavarok vannak az értékrendedben, de talán majd kinövöd. Ez bizony nem elektronikai probléma......
2011. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

persze ezt mondanám:



Kiez a szerencsétlen idióta? Nem telik neki normális okostelefonra, hogy azzal a bunkósbot méretű tablettel égeti magát az utcán?

2011. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!