Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Bladem van. Hogyan csinálj...

ZTE Bladem van. Hogyan csináljak főzött rom-t?

Figyelt kérdés

És ez milyen következményekkel jár? Azt hallottam hogy ha vissza kell vinni (szervízbe) akkor vissza lehet rá rakni az eredeti szoftvert. Valaki elmagyarázná nekem szóról szóra a lépéseket? Továbbá, min fogom észre venni a változást?


Adatok:

Android 2.2

Kernel verzió 2.6.32.9-pref

zte-kernel@Zdroid-SMT


2011. szept. 7. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csinálj rá semmiféle főzött romot. Azt hagyd meg a hozzáértőknek. Inkább tegyél fel egyet azok közül amik jól működnek.

[link] itt megtalálsz minden szükséges infót róla.

Meg itt is van egy pár dolog:

[link]

2011. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

És ez jobb ez a verzió? Jobb lessz a telóm? (telefonhoz nem értő vagyok)

2011. szept. 7. 16:02
 3/7 A kérdező kommentje:
melyik lenne itt jobb a telómnak? mit töltsek le? van egy csomó minen itt
2011. szept. 7. 16:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább csak gyorsabb, de lehet jobbnak is fogod érezni tőle a telefont. Romból meg azt töltöd le amelyik szimpatikus. Úgyis felteszel egy romot akkor ha valami nem tetszik benne akkor úgyis felteszel egy másikat és ez így fog folytatódni addig amíg meg nem találod a megfelelőt. A CM romok viszont nagyon jók szóval felteheted azt nyugodtan. Az én telómon is egy olyan rom van.
2011. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké! Ez az egész nekem kínai :S
2011. szept. 7. 20:38
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudnál írni PÜ-t? És akkor megbeszélhetnénk ezt, mert te jobban értesz hozzá.
2011. szept. 7. 20:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Az túlzás, hogy jobban értek hozzá. Én csak követni szoktam a leírásokat.
2011. szept. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!