Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Androidos alkalmazásoka...

Milyen Androidos alkalmazásokat telepítsek?

Figyelt kérdés
Hamarosan megérkezik életem első Androidos telefonja. Mit javasoltok, első körben milyen hasznos alkalmazásokat érdemes feltenni? Köszi!
2011. szept. 6. 23:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Csak azt telepíts amire szükséged van."


Hát ez elég nehéz lesz olyannak akinek ez az első ilyen telója...

Én pl. másfél éve vettem az első androidos telómat és egy csomó alkalmazást kipróbáltam addigra, mire tudtam, hogy mire van vagy lesz szükségem...

2011. szept. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért köszi a pontozást... A kérdésre válaszolva 86%-osan hasznos választ sikerült adnom.

Van viszont 2 válasz, amiből ráadásul az egyik kérdés és az utolsó ami 100%-os... (bár a kérdéshez nem sok köze van egyiknek se)...

2011. szept. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Szívesen veszek még további javaslatokat is.
2011. szept. 8. 22:34
 14/14 anonim ***** válasza:
vagy menj ide és kérdezz hogy mi hasznos szerinted : www.forum.androidhungary.com
2011. szept. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!