Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Androidos alkalmazásoka...

Milyen Androidos alkalmazásokat telepítsek?

Figyelt kérdés
Hamarosan megérkezik életem első Androidos telefonja. Mit javasoltok, első körben milyen hasznos alkalmazásokat érdemes feltenni? Köszi!
2011. szept. 6. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Skype, appsaver (elmenti a telepítőket), File Expert (fájlkezelő), KS Uninstaller (ha sok appot próbálgatsz ezzel gyorsan lehet a nem szükségeseket törölni), Opera Mini, PowerAMP (zenelejátszó), RealCalc (számológép), RockPlayer vagy Mobo Player (videólejátszó), Super Manager (gpc féle, mert több is van), TeamViewer (otthoni gépet lehet vele távolról irányítani, a gépre is telepíteni kell a win-es vagy linux-os verziót), Traffic Counter (Adatforgalom számláló mobilnetre és wifire is, sms-ek számát, hivásidőt is jelzi), TuneIn Radio (netes rádió).
2011. szept. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. szept. 6. 23:36
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Ez kimaradt:


Sms backup & restore (sms-eket elmenti sd-re és vissza is állítja).

2011. szept. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Ebbe nem lehet SD kártyát tenni...
2011. szept. 6. 23:42
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Milyen telefon, hogy nincs hozzá sd kártya?
2011. szept. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Google Nexus S
2011. szept. 6. 23:54
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

Milyen telefonon?


Csak azt telepíts amire szükséged van.


Pár tipp

Fájlkezelő - Astro

Barcode Scanner

QuickPic - gyors képnézegető

LastCall - utolsó hívásra jelző

Sms backup - a gmailra ment

Quick settings - minden beállítás egy helyen

2011. szept. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Akkor a belső tárhelyre fogja menteni, asszem 16Gb.
2011. szept. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

Bpmenetrend. iszonyat hasznos, és offline is műxik :)

nekem van szótáram, elemlámpám :) , véralkohol kalkulátorom, időjárás előrejelzőm (ez widget is), skype, térkép.


nekem is elég új a teló, az előbbiekben sok hasznos tanácsot kaptam, köszi nektek :)

2011. szept. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Hát a Bpmenetrend helyett akkor már a Budapesti menetrend nevűt töltsd le, az legalább frissül néhány naponta, Bpmenetrendből meg nekem április óta nem jelzett frissítést. Képzelheted mennyire lehetnek aktuálisak abban a menetrendek.
2011. szept. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!