Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik 90-95 ezres telefon?

Melyik 90-95 ezres telefon?

Figyelt kérdés

Azt Szeretném kérdezni hogy 95 ezerig max milyen telefont vegyek ( ne bombázzatok ZTE Blade , Huawei telefonokkal )

a 95 ezret konkrétan mondom tehát ez az árkategória körül melyik a legkézenfekvőbb telefon ???


megjegyezném jövő húsvét körül venném meg mert egyenlőre nincs meg a 95 ezer de ha addig várnák meglenne ....


Én olyan telefonra gondoltam mint pl. néztem a Telenor-nál a nagy kedvencemet a Xperia Neo-t ami pontosan 95 ezerbe kerül....


Szerintetek melyik a jó választás?


2011. szept. 4. 06:34
1 2
 11/13 anonim válasza:

Szerintem a Neo-val nem nyúlsz mellé, az meglehetősen jó döntés, legalábbis nekem is az van, és elég pozitívak a tapasztalataim vele. Az SGS alapból egy régebbi modell, míg az SGS2 meg már nem az említett árkategória, ahogy az iPhone-ok sem, nem is értem, hogy kerülhettek szóba, ha a 95k egy fix határ a kérdezőnek.

Igaz, ha annyit vársz, akkor lehet, hogy majd nem ártana ismét feltenned a kérdést akkor, mert jönnek még új modellek, illetve ezeknek is fog lejjebb menni az ára. Mindenesetre, ha mondjuk nem riadsz vissza egy előfizetéstől - ami azért a net miatt nem árt egy okostelefonhoz - akkor nem biztos, hogy kell várnod addig, Neo pl 60 körül is megkapható már egy normális havidíj mellett (szóval nem ilyen 16k meg hasonló, hanem annak a töredéke a havidíj, olyan 4-5 ezer, aztán abban már bennevan sokminden)

2011. szept. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Őszintén gondolkoztam már az előfizetésesen is ... de mivel ez lesz az első okostelefonom nem vagyok itthon az ilyen dolgokban hogy pl. egy alkalmazás pénzt kér???


ezért egy feltöltőkártyás , mobilnetes kiegészitéssel gondolkozom .... de mint az utolsó válaszoló mondta hogy olcsobban is megúsznám tehát lehet igazad van inkább megveszem feltöltőkártyásba ....


habár ez a jövő képe :)

2011. szept. 7. 14:26
 13/13 anonim válasza:

Az alkalmazás vásárlás nem a hó végi számlát terheli, lévén azt bankkártyával kell megvásárolni. Szóval emiatt nem kell félned a számlás előfizetéstől. Ráadásul a számlás csomagokhoz rendelt mobilnetek esetében általában nincs túlforgalmazási díj és ha letelik a forgalmi keret akkor is csak lassítanak. Feltöltőkártya mellé nem gazdaságos a mobilnet.


A Telenornál meg a Neo egy átlagos 4-5 ezres előfizuban 56 ezer forint. Jó vétel a saját kategóriájában.

2011. szept. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!