Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik 90-95 ezres telefon?

Melyik 90-95 ezres telefon?

Figyelt kérdés

Azt Szeretném kérdezni hogy 95 ezerig max milyen telefont vegyek ( ne bombázzatok ZTE Blade , Huawei telefonokkal )

a 95 ezret konkrétan mondom tehát ez az árkategória körül melyik a legkézenfekvőbb telefon ???


megjegyezném jövő húsvét körül venném meg mert egyenlőre nincs meg a 95 ezer de ha addig várnák meglenne ....


Én olyan telefonra gondoltam mint pl. néztem a Telenor-nál a nagy kedvencemet a Xperia Neo-t ami pontosan 95 ezerbe kerül....


Szerintetek melyik a jó választás?


2011. szept. 4. 06:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

galaxy s

galaxy s plus

2011. szept. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

ezekre gondoltam énis de viszonylag "régebbi" telefonok , ne érts félre nem arra gondolok hogy régi ....


De nálam egyenlőre az Xperia Neo a nyerő....

2011. szept. 4. 06:50
 3/13 anonim ***** válasza:
LG P990 Optimus 2X
2011. szept. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
iPhone 4 vagy majd az 5... Bár az 5 drágább lesz.
2011. szept. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
SGS2 addigra lemegy az ára mert jön a csúcs überbrutál Samsung Galaxy Note!
2011. szept. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%

Galaxy S (Plus),specifikációkban verik a Neot (asszem a sima S is,de a Plus az biztos)

a szifon túl van árazva...

2011. szept. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az iPhone 4 tenyleg jo de 95 ezerbol csak hasznalt johet szoba.de valami HTC az se rossz...
2011. szept. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja es husvetra mar biztos lesz mas is mert akkor az xPeria NEO mar antik darab lesz addigra iPhone 5 is lesz az asszem poktober noverben jon ki.
2011. szept. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Húsvétra bőven kijön más is, most az (SE) Xperia Arc-ot ajánlanám.
2011. szept. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sok szifon fan hogy lepontozott

csak mert nektek csak az a telefon létezik,ne ajánljátok mindenhol

szifon 4-et nem lehet kapni 90-95-ért max használtan

a szifon 5 meg meg sem jelent,nem lehet tudni róla semmit,mégis minden fan azt ajánlja,mert elvakult apple fanok...

Ha a szifonok is játszanak akkor ott lehet a jövőben megjelenő Xperia Duo és a Samsung Galaxy S2

2011. szept. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!