Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy P1000 Tab van...

Samsung Galaxy P1000 Tab van valakinek?

Figyelt kérdés
Vélemények rola, ugye enél semi nem job csak a 10.1 es újab kiadása mármint tab kategoriában. Saját tapasztaltokra vagyok kiváncsi, meg arra is hogy 0.5-1 éven belül mennyire mene le ára lesz valamikor 50000 körüli?
2011. szept. 3. 14:39
 1/7 Electronicperson ***** válasza:
47%

De ennél egy csomó jobb van pl.: Asus EeePad Transformer TF-101 meg az iPad meg stb.

Tapasztalatok: [link]

2011. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ipadot hagyjuk, ez a transformers jónak tünik bár nagyob és nem akarom laptopá transformálni azért kel tab:). ipad biztos jó meg márkás de drága és teszteken samsung töbet is tud vagy anyit legalább
2011. szept. 3. 14:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az van. Amiatt is jó, mert ezt táska nélkül egy hozzá kapható tokban a zsebedbe csúsztatva is hordozhatod. Nagyobb tabletekkel ez már esélytelen. Akkor már mindegy ha az ember laptoppal, laptoptáskával mászkál, másrészt 1 kézben tartva sem áll ki a kezed hiszen nem 650-780 g mint a többi tablet hanem 380 g. Szóval én elégedett vagyok vele.
2011. szept. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Stb re lenék kiváncsi meg az is fontos folyamatosan lehesen 6 8 órat használni min.

meg mint irtam inkáb eröl a p1000 szeretnék saját véleményeket látni a link nem müködik de googlezni én is tudnék , éz meg vmi fura google biztos virusos is:p

2011. szept. 3. 14:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) de pl fényképezni filmezni is jó hang minöség? es ténleg flasoldalakat is betölti ? ha már van rajta flash és word szerü progi is van rajta jó leirták tom teszt meg leirásba de gyakorlatba mienek? még sorolhatnák sok mindent :)
2011. szept. 3. 14:59
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja igen ár csökenés mikora várható? ha már ugyis van ez a tab2:p 10.1 ami anyira nem is vészesen drága akor ez mikor fog leméni ugy 50 re ujonan persze?
2011. szept. 3. 15:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Fényképet, videót egyaránt jót csinál, a stereo hanszórója, mikrofonja is jó. Videókat is remekül játsza és a gyári headset is szépen szól. Még torrentezni is szoktam vele. Legalább semmi ventilátorhangja nincs mint a laptopomnak volt. És a 48 GB tárhely is elég nekem (16 belső + 32 MicroSD).
2011. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!