Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vannak valakinek Samsung...

Vannak valakinek Samsung Omnia 7-el kapcsolatos felhasználói tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Kérlek osszátok meg őket velem!Miben "rosszabb" vagy "más" a WP7 mint az android?Jól használható internetezésre, zenehallgatásra?Milyen a grafikai teljesítmény?
2011. szept. 13. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

wp7:


[link]


omnia 7:


[link]

2011. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezeket elolvastam.Jóban vagyok a mobilarénával és a google-lel is.:)De egy ilyen tesztben csak pár hetes használat-vagy talán kevesebb- tükröződik.Arra vagyok kíváncsi, hogy "tartósan" mennyire lehet együtt élni egy omnia 7-tel,és hogy a fent említett funkcióknak van e valami apró de idegesítő hátulütője esetleg.
2011. szept. 13. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
ott vannak a teszt alatt a hozzászólások. oda írnak olyanok is, akik több hónapja használják, tehát mindent megtudsz
2011. szept. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem Omnia 7-em van, meg vagyok vele elégedve. Ugyan néhány dolog még hiányzik belőle, de már csak hetek, ha nem napok kérdése és itt a hivatalos Mango frissítés hozzá.


Sokkal másabb az Androidnál, mind felületre, mind a rendszer felépítésére vonatkozóan. Leginkább az iOS-hoz hasonlít mivel ez is egy elég zárt rendszer. Például a nem a Marketplace-ből származó alkalmazásokat csak hack (amolyan jailbreak) segítségével lehet telepíteni, nem úgy mint Androidnál, hogy csak feltelepíted az .apk fájlt.


Egyébként maga az Omnia szuper, villámgyors, egy másodpercre sem akad meg, a játékokat is szépen viszi.

2011. szept. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!