Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell az xRecovery-t...

Hogyan kell az xRecovery-t telepíteni galaxy minire?

Figyelt kérdés
Legyen szíves valaki szájbarágósan, mint a dedóban elmagyarázni, hogyan telepítsem rá, mert sehol nem találok használható leirást, téglásítani viszont nem szeretném a telefont. Előre is köszönöm!
2011. szept. 2. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon sok helyen le van írva elég szájbarágósan. én sem vagyok/voltam profi, de rákerestem, párszor átolvastam, aztán sikerült(xperia x10i).
2011. szept. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az xrecovery az csak az androidos xperiákat támogatja tudtommal . Inkább a clockworkmod recovery-t tedd fel a rom managerrel.
2011. szept. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az a baj a clockworkmod recoveryvel, hogy sok helyen olvastam, hogy a ROM manager galaxy minire, csak telefon táglásításra való. itt a szopás. segítsetek már picit, milyen recovery-t rakjak rá, amivel el is indul a telefon. kapásból ROM backupra kéne.
2011. szept. 3. 12:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Odinnal fel lehet tenni a cwm recovery-t.

http://www.youtube.com/watch?v=79PqHiCm-3E ráadásul egy youtube videót is találtam hozzá.

2011. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2.2.1-es T-mobilos ROM-ot szeretnék lementeni erről a szarról, hogy gáz esetén vissza tudjam állítani a gyári adatokat, mivel ez a szemét Témobil megváltoztatta a szoftvert, így nem jön le a friss gingerbread a KIES-el. erre mondjatok már valami tippet!
2011. szept. 3. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Odinnal feltehetsz egy gyári 2.3-as romot.

[link]


Amit itt le tudsz tölteni romot az gyári samsung cucc.

2011. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

király. köszönöm. de még mindig nem tudom, hogyan mentsem le a gyári romot.

PDA: S5570XWKC1

PHONE: S5570XXKB1

CSC: S5570TMHKB1

ilyen romot sehol se találok, amit a témobil rárakott.

2011. szept. 3. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!