Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan frissítsem a telóm...

Zzoli23 kérdése:

Hogyan frissítsem a telóm szovtverét?

Figyelt kérdés
Sonyericson w995 ről van szó, nem kapcsol be. segítsetek légyszi laikus vagyok a témában. Tuti, hogy a szovtver a gond.
2011. aug. 31. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi az a szovtver? az szoftver...

Miből gondolod, hogy a szoftver a hibás?

2011. aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oké szoftver. Nem kapcsolt be a teló. Elvittem a szervízbe, a srác mondta tuti megállt a szoftver. Oké elküldte szovtfverfrissítésre, mentem a telóér, nemkapcsolt be mert levolt merülve az aksim. Tett be egyet ő, azzal ment. Kifizettem, hazahoztam. Tettem be egy másik aksit, de az sajna zárlatos volt, és letiltotta a szoftvert. Próbálom most itthon mert a srác egy hét mulva tudja újra javításra küldeni, nekem előbb kéne.(meg hát újra 2500 ft) rajta vagyok az ügyön ,De!!!:

Update Service-el próbáltam azt írja,A TELEFON MÓDOSÍTOTT SZOFTVERT TARTALMAZ, NEM FRISSÍTHETŐ. Ha jól tudom ebben az esetben a gyári szoftver kéne rá. Segítsetek légyszi honnan szedjek gyárit, vagy mit csináljak. jó lenne ha megtudnánk oldani!! Előre is köszi.

2011. aug. 31. 17:41
 3/3 anonim ***** válasza:
háát, szerintem egy normális akksi kell, ami nem zárlatos...
2011. aug. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!